DCIM\101MEDIA\DJI_0011.JPG

FATSA’NIN GRUP YOLLARINA ‘SICAK’ ÇÖZÜM

DCIM\101MEDIA\DJI_0011.JPG

FATSA’NIN GRUP YOLLARINA ‘SICAK’ ÇÖZÜM

Ordu Büyükşehir Belediyesi’nin başlattığı asfalt seferberliğiyle ilçelerin kaderi değişiyor. Başkan Dr. Mehmet Hilmi Güler’in liderliğinde devam eden çalışmalarda, Fatsa ilçesinde, 4 mahalleyi birbirine bağlayan grup yolu sıcak asfalt ile buluşuyor.

Ordu’da hayata geçirdiği ulaşım yatırımlarıyla adından söz ettiren Büyükşehir Belediyesi, ilçelerin yıllar süren hayallerini bir bir gerçeğe dönüştürüyor. Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri tarafından sürdürülen çalışmalarda, mahalle ve grup yolları sıcak asfalt ve betona kavuşuyor.

Ordu Büyükşehir Belediyesi

Altyapıdan, üstyapıya, sağlıktan turizme, tarımdan, sosyal projelere kadar birçok alanda yaptığı çalışmalarla takdir toplayan Büyükşehir Belediyesi, ulaşımda hayata geçirdiği yatırımlarla da kentin kaderini değiştirmeye devam ediyor.

DÖRT MAHALLEYE HİZMET VERECEK

Büyükşehir Belediyesi, Fatsa’nın en yoğun mahallelerinden olan ve şehir merkezine direkt bağlantı sağlayan Çöteli, Başköy, Yapraklı ve Dolunay mahalleleri grup yolunda sıcak asfalt çalışması başlattı. Altyapısı sil baştan yenilenen güzergâh, 4.5 kilometresi grup yolu, 2 kilometresi ara bağlantı yolları olmak üzere, toplamda 6.5 kilometre sıcak asfalt ile buluşturulacak.

Ordu Büyükşehir Belediyesi

KİBAR’DAN BAŞKAN GÜLER’E TEŞEKKÜR

Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, Çöteli, Başköy, Yapraklı ve Dolunay mahallerini birbirine bağlayan sıcak asfalt çalışmasının Ramazan Bayramı’na kalmadan 15 gün içinde tamamlanacak olmasından ötürü Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’e, Genel Sekreter Coşkun Alp’e ve Fen İşleri Dair Başkanı Abdülkadir Hatipoğlu’na teşekkür etti.

Ordu Büyükşehir Belediyesi

Hakkında: GÖKHAN BEŞİKCİOĞLU

SİTE SAHİBİ

Kontrol Ediliyor

8 kişi tutuklanarak cezaevine gönderildi

8 kişi tutuklanarak cezaevine gönderildi 27.05.2024 ile 02.06.2024 tarihleri arası İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir