GAMZE SOĞUKSU POLANYA YOLCUSU

GAMZE SOĞUKSU POLANYA YOLCUSU

GAMZE POLANYA’DA İSTİKLAL MARŞIMIZI OKUTACAĞIM

HEDEF ALTIN MADALYA

Boksta Avrupa ikinciliği bulunan Ordu Büyükşehir Belediyesi Gençlik, Spor ve Sağlıklı Yaşam Kulübü sporcusu Gamze Soğuksu, Türkiye Genç Kadınlar Boks Milli Takımı’na girmeye hak kazandı.

Ordu Büyükşehir Belediyesi

23-25 Şubat tarihlerinde Kastamonu’da düzenlenen Genç Kadınlar Milli Takım Seçmelerinde rakibine sayı vermeden 5-0 net skorla yenerek milli takıma girmeye hak kazanan Gamze Soğuksu, 10-24 Nisan 2021 tarihlerinde Polonya’da düzenlenecek olan Dünya Genç Kadınlar Boks Şampiyonası’nda 51 kg’da ülkemizi temsil edecek.

“POLONYA’DA İSTİKLAL MARŞI’MIZI OKUTTURACAĞIM”

Hedefinin her zaman olduğu gibi zirve olduğunu belirten Gamze Soğuksu, “Polonya’da düzenlenecek olan turnuvada hedefinin madalya kazanmak ve İstiklal Marşı’nı okutmak olduğunu” söyledi.

Milli Boksör Soğuksu açıklamalarında şu ifadelere yer verdi:

“Hedefim her zamanki gibi katıldığım turnuvalarda İstiklal Marşı’mızı okutturmak. Kendimi daima turnuvalara hazırlıyorum. İnşallah ülkemize ve ilimize güzel başarılar getireceğim. Bana bu süreçte büyük destek veren, Büyükşehir Belediye Başkanımız Dr. Mehmet Hilmi Güler’e ve antrenörlerime çok teşekkür ediyorum. Onların desteğiyle önemli başarılara imza atıyorum” diye konuştu.

Ordu Büyükşehir Belediyesi

“SPORCU ORDUSU İLE İLİMİZİN ADINI HER ALANDA DUYURUYORUZ”

Ordu’da sporun gelişmesi ve başarılı sporcuların yetiştirilmesi için her türlü desteği verdiklerini ifade eden Başkan Dr. Mehmet Hilmi Güler, “Büyükşehir Belediyesi olarak sporcularımızın en iyi noktaya gelmesi için bütün imkânları sağlıyoruz. Hedefimiz Türkiye ve Avrupa’da yapılan müsabakalarda ilimizi ve ülkemizi en iyi şekilde temsil etmek. Bu çerçevede marka sporcular yetiştirerek ilimizin adını her alanda duyuracağız. 23-25 Şubat tarihlerinde Kastamonu’da düzenlenen Genç Kadınlar Milli Takım Seçmelerinde rakibine sayı vermeden 5-0 net skorla yenerek milli takıma girmeye hak kazanan Gamze Soğuksu’yu tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum” şeklinde konuştu.

Hakkında: GÖKHAN BEŞİKCİOĞLU

SİTE SAHİBİ

Kontrol Ediliyor

FATSA’DA İNTİHAR GİRİŞİMİ

Fatsa’da ‘Aşk acısı çekiyorum’ diyerek çatıya çıkan vatandaş, polis ve itfaiye ekiplerinin uzun uğraşları sonucunda …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir