GENÇ TENİSÇİLERDEN BAŞKAN GÜLER’E TEŞEKKÜR

GENÇ TENİSÇİLERDEN BAŞKAN GÜLER’E TEŞEKKÜR

ORTUR TENİS KULÜBÜ BAŞARIYA DOYMUYOR

Ordu Büyükşehir Belediyesi turizm iştiraki ORTUR A.Ş. bünyesinde hizmet veren ORTUR Tenis Kulübü katıldığı turnuvalarda başarılı sonuçlara imza atmaya devam ediyor.

Türkiye Tenis Federasyonun organizasyon takviminde yer alan 8-9-10 yaş yaz kupası Türkiye serisi Ankara’da düzenlendi. 310 tenisçinin katıldığı turnuvada Nazım Burak Genç 9 yaş kategorisinde birinci oldu.

ORTUR TENİS KULÜBÜ BAŞARILARA DOYMUYOR

Katıldığı her organizasyonda önemli derecelere imza atan ORTUR Tenis Kulübü, Türkiye Tenis Federasyonun organizasyon takviminde yer alan ve Ankara’da düzenlenen yaz kupası Türkiye serisine damga vurdu. 9 Yaş kategorisinde 56 tenisçinin katıldığı turnuvada Nazım Burak Genç ile birinciliği elde ederken, Elif Bilge Akosman ve Aydın Nogay Türker ve Demir Soysal elemeleri geçerek ana tabloya girmeyi başardı.

Öte yandan 10 yaş çiftler kategorisinde Elif Bilge Akosman ve Elif Su Alpay ikinci olurken, 9 yaş kategorisinden çiftlerde Nazım Burak Genç ve Can Bütüner birinci, Aydın Nogay Türker ile Demir Soysal ikinciliği elde etti.

BAŞKAN GÜLER’E TEŞEKKÜR

Turnuva sonrası Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’e teşekkür eden tenisçiler, “Ordu’da güzel bir çalışma ve antrenman sahamız var. Bizlere her zaman destek veren antrenörlerimiz var. Bu fırsatı bizlere veren ve bizleri her zaman destekleyen Ordu Büyükşehir Belediye Başkanımız Dr. Mehmet Hilmi Güler’e çok teşekkür ediyoruz.”

Hakkında: semanur

Kontrol Ediliyor

PERŞEMBE’NİN MAHALLELERİ BİRLEŞİYOR

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler öncülüğünde ilçelerdeki ulaşım yatırımları aralıksız devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.