https://www.unyegundemhaber.com/

GÖLKÖY IŞIL IŞIL

GÖLKÖY, BÜYÜKŞEHİR İLE IŞIL IŞIL

VATANDAŞLARIN AYDINLATMA SEVİNCİ

Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından Gölköy ilçe merkezinde gerçekleştirilen ışıklandırma çalışmalarıyla Gölköy’ün çehresi değişti. Cadde ve sokakların ışıl ışıl olduğu ilçede vatandaşlar yapılan çalışmalarla büyük sevinç yaşadı.

Büyükşehir Belediyesi ilçelerde yürüttüğü yatırımlarına aralıksız devam ediyor. Tarımdan ekonomiye, ulaşımdan alt yapıya önemli çalışmalara imza atan Büyükşehir Belediyesi kent estetiğine de büyük önem veriyor.

Bu kapsamda Gölköy ilçesinde çalışma gerçekleştiren Ordu Büyükşehir Belediyesi ilçenin tüm cadde ve sokaklarını günün ihtiyaçlarına uygun modern ışıklarla donattı. Park ve Bahçeler Dairesi Başkanlığınca hayata geçirilen çalışmalarla tek ve çift konsollu dekoratif aydınlatmalardan oluşan 226 adet direk kurularak vatandaşın kullanımına sunuldu.

Ordu Büyükşehir Belediyesi

VATANDAŞLAR ÇALIŞMALARIN SEVİNCİNİ YAŞIYOR

Gölköy ilçesinde gerçekleştirilen ışıklandırma çalışmasını değerlendiren vatandaşlar yapılan çalışma dolayısıyla büyük sevinç yaşadı.

Vatandaşlar yaptıkları açıklamada, “Gölköy ilçemiz için çok önemli bir çalışma gerçekleştirildi. Özellikle gece saatlerinde ışıklandırma olmadığı için korku yaşayabiliyorduk. Ordu Büyükşehir Belediyemizin yaptığı çalışma ile karanlık sokağımız kalmadı ve her yer ışıl ışıl oldu. Gölköy’e değer katan bu çalışmalara vesile olan herkese teşekkürlerimizi iletiyoruz” ifadelerini kullandılar.

Ordu Büyükşehir Belediyesi

BAŞKAN ULUDAĞ’DAN TEŞEKKÜR

Gölköy’de hayata geçirilen ışıklandırma çalışmalarından dolayı mutlu olduklarını aktaran Gölköy Belediye Başkanı Fikri Uludağ, Gölköy’ün çehresinin değiştiğini söyledi. Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından Gölköy’e önemli yatırımlar yapıldığını vurgulayan Başkan Uludağ, “İlçemizin yıllardır beklediği bir yatırımı vatandaşlarımızın kullanımına sunan ve hemşehrilerimize sevinç yaşatan Ordu Büyükşehir Belediye Başkanımız Dr. Mehmet Hilmi Güler’e ilçem adına teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Hakkında: GÖKHAN BEŞİKCİOĞLU

SİTE SAHİBİ

Kontrol Ediliyor

TÜRKİYE-GÜRCİSTAN DOSTLUĞU ÜNYE’DE TAÇLANDI

Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı Gürcistan Parlamentosu üyeleriyle Ünye’de buluştu. Gürcistan Trabzon Başkonsolosu Nikoloz Iashvili’nin …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir