GÜLŞEN TOMAKİN AMANSIZ HASTALIĞA YENİK DÜŞTÜ

AK Parti Ordu İl Başkanı Halit Tomakin’in kanser tedavisi gören eşi Gülşen Tomakin yaşam mücadelesini kaybetti.


Bir süredir hastanede kanser tedavisi görmekte olan Gülşen Tomakin bugün hayatını kaybetti. Ak Parti Ordu İl Başkanı Halit Tomakin’in eşi Gülşen Tomakin, bir süredir kanser tedavisi görüyordu. Yaşadığı zorlu günlere rağmen yakalandığı amansız hastalığa yenik düşen Gülşen Tomakin, gördüğü tedaviye cevap veremeyerek yaşam mücadelesini kaybetti.

Başkan Tomakin acı kaybını sosyal medyada paylaştığı şu sözlerle duyurdu; ““İnna Lillâhi ve İnnâ İleyhi Raciûn

32 yıllık hayat arkadaşım, çocuklarımın annesi, kıymetli eşim Gülşen Tomakin maalesef yaşam savaşını 30/08/2021 tarihinde, saat 23;45 kaybetti.

Bana bugüne kadar yaşattığın her şey için teşekkür ederim. Sen her zaman çok iyi bir eş, çok iyi bir anne, çok iyi bir babaanne oldun. Rabbime şükürler olsun ki 32 senemi seninle geçirmeyi bana nasip etti. Her zaman kalbimizin en güzel yerinde olacaksın. Kabrin nur, mekanın cennet olsun.

Bu süreçte arayan, yanımızda olan, dua eden herkese ve tedavimiz süresince bizlerden ilgilerini esirgemeyen sağlık çalışanlarımıza teşekkür ediyorum”DEDİ.

Hakkında: admin

Kontrol Ediliyor

“HAYVAN OTELİ” YENİ SEZONA HAZIRLANIYOR

“HAYVAN OTELİ” YENİ SEZONA HAZIRLANIYOR Ordu Büyükşehir Belediyesi ve Mesudiye Belediyesi iş birliğinde Mesudiye ilçesinde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir