GÜLYALI’YA 2 YILDA ÖMÜRLÜK YATIRIM

GÜLYALI’YA 2 YILDA ÖMÜRLÜK YATIRIM

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’in talimatı ile 19 ilçede yatırım ve alt yapı çalışmalarına hız kesmeden devam eden Ordu Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (OSKİ), Gülyalı ilçesinin alt yapı sorununa neşter vurdu.

32 KM İÇME SUYU VE 3,6 KM KANALİZASYON HATTI TAMAMLANDI

Geride bırakılan 2 yıllık süreçte Gülyalı ilçesinde önemli yatırımların hayata geçirildiğini söyleyen Başkan Dr. Mehmet Hilmi Güler, “Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (OSKİ), ekiplerimiz tarafından ilçemize 32 km’lik içme suyu hattı ve 3,6 km’lik kanalizasyon hattı tamamlanarak vatandaşlarımızın hizmetine sunduk” dedi.

HER İLÇEMİZİ YATIRIMLARLA BULUŞTURUYORUZ”

Büyükşehir Belediyesi olarak ilçe ayrımı gözetmeksizin çalışma yaptıklarının altını çizen Başkan Güler, “Göreve başladığımız ilk günden itibaren ilçelerimizi yatırımlarla buluşturmaya devam ediyoruz. Yapılan

Ordu Büyükşehir Belediyesi

bu yatırımların vatandaşlarımız için olduğunu bildiğimiz için ilçe ayrımı gözetmeden ve ileriye dönük çalışma gerçekleştiriyoruz. Geride bıraktığımız 24 aylık süre içinde yapılan planlamalar doğrultusunda Gülyalı ilçemizde toplamda 32 km içme suyu hattını ve 3,6 km’de kanalizasyon hattını tamamlayarak hizmete sunduk. Gülyalı ilçemiz gelişen ve büyüyen bir ilçe bu ilçemize de diğer ilçelerimiz de olduğu gibi geleceğe dönük yatırım çalışmalarımız devam edecek ” diye konuştu.

Ordu Büyükşehir Belediyesi

Hakkında: admin

Kontrol Ediliyor

ORDU’DAN AĞRI’YA GÖNÜL KÖPRÜSÜ KURULDU

ORDU’DAN AĞRI’YA GÖNÜL KÖPRÜSÜ KURULDU Ağrı Patnos’da görev yapan Ordulu Kübra Öğretmenin minik öğrencileri Ordu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir