“HAİN FETÖ VE İŞBİRLİKÇİLERİ, TÜRK MİLLETİNİN TOKADINI YEMİŞTİR”

Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, ‘15 Temmuz Demokrasi ve Millî Birlik Günü’ dolayısıyla yaptığı açıklamada, “15 Temmuz 2016 günü, Türkiye Cumhuriyeti’ni karanlık bir çukura itmek isteyen hain FETÖ mensupları ve işbirlikçileri yüce Türk milletinin tokadını yemiştir. Vatandaşlarımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın çağrısıyla, demokrasi adına gösterdikleri kararlı duruş ve canlarını hiçe sayarak tanklara siper olmuş, korkusuz tavırlarıyla hainleri püskürtmüştür.” dedi.

“HAİN FETÖ VE İŞBİRLİKÇİLERİ, TÜRK MİLLETİNİN TOKADINI YEMİŞTİR”

Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, ‘15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’ dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Başkan Tavlı, mesajında, “15 Temmuz’da yüce milletimiz; tıpkı Çanakkale’de, Dumlupınar’da, Kurtuluş Savaş’ında olduğu gibi tüm fertleriyle, iradesini bir avuç hain darbeciye çiğnetmemiştir.” dedi.

-“FETÖCÜ hainler tarihin en derin kuyularında boğuldular”-
15 Temmuz 2016 günü Türkiye Cumhuriyeti’nde yeni bir destanın yazıldığını ifade eden Belediye Başkanı Tavlı, mesajında şu ifadelere yer verdi:

“HAİN FETÖ VE İŞBİRLİKÇİLERİ, TÜRK MİLLETİNİN TOKADINI YEMİŞTİR”

“15 Temmuz 2016 günü, Türkiye Cumhuriyeti’ni karanlık bir çukura itmek isteyen hain FETÖ mensupları ve işbirlikçileri yüce Türk milletinin tokadını yemiştir. Vatandaşlarımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın çağrısıyla, demokrasi adına gösterdikleri kararlı duruş ve canlarını hiçe sayarak tanklara siper olmuş, korkusuz tavırlarıyla hainleri püskürtmüştür. Aziz vatanımızın şehit kanlarıyla sulanmış toprağı için ellerini ovuşturan hainler, tarih boyunca sayısız destana imza atmış, vatan toprağını namusu saymış Türk milletinden hak ettiği karşılığı misliyle almıştır. 15 Temmuz da Türkiye Cumhuriyeti’nde yeni bir destan, yeniden doğuş olarak tarihe altın harflerle yazılmıştır. Güçlü Türkiye’nin yükselişine engel olmak isteyenlerin son çırpınışlarına şahit olduğumuz 15 Temmuz gecesi dik duran Türk milleti şehitlik mertebesine erişebilmek için adeta birbiri ile yarışarak tüm dünyaya örnek bir davranış sergilemiştir. O kara günde Türkiye Cumhuriyeti askerinin emir komuta zincirine itaatini, sadakatini hain emelleri için kullanan FETÖCÜ hainler Şehit Ömer Halisdemir’in sıktığı kurşunla tarihin en derin kuyularında boğuldular. Hain darbe girişiminin seyrini değiştiren Halisdemir ve daha niceleri bu ülkenin bekası ve ilelebet yaşaması için canlarından vazgeçtiler. Devlet büyüklerimizin ve Türk Milletinin kararlı duruşu ile hamdolsun hain FETÖ ve mensuplarının Türkiye Cumhuriyeti üzerinde planladığı oyunları bir gecede yerle bir edildi. Yüce Türk milletinin bir kahramanlık destanı olan 15 Temmuz’un yıl dönümünde, o gece tarih yazan tüm vatandaşlarımızı, gazilerimizi minnetle, ebediyete intikal eden bütün şehitlerimizi rahmetle ve duayla anıyorum.”

Hakkında: semanur

Kontrol Ediliyor

SÜPER LİG’E SÜPER BAŞLANGIÇ

ürkiye Tekerlekli Sandalye Basketbol Süper Ligi’nde mücadele eden Ordu Büyükşehir Belediye Spor Kulübü Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı yeni sezona müthiş başla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.