HAYDİ ORDU ZAFERE GİDEN YOLDA STADI DOLDUR, UNUTMA SEN YOKSAN BİZ EKSİĞİZ

HAYDİ ORDUSPOR, YAŞAT BİZE YİNE O GÜNLERİ
ORDUSPOR 2. LİG EŞİĞİNDE

Orduspor efsanesini yeniden canlandıran halkın takımı Orduspor 1967, 2. Lig eşiğinde…Ordu, 12 Mayıs Perşembe günü son yılların en heyecanlı günlerinden birini yaşayacak.


Ordu Amatör Lig ve BAL’dan çıkarak 2 yılda 2 lig yükselen ve ilk kez katıldığı 3.Lig’de büyük bir başarıya imza atarak herkesi şaşırtan Orduspor 1967, 12 mayıs Perşembe akşamı saat 20.00’de Yeni Ordu Stadında Play-Off mücadelesinde İçel İdmanyurdu ile karşılaşacak. Mor Beyazlı takım bu maçı kazandığı takdirde deplasmanda karşılaşacağı rövanş maçı için önemli bir avantaj elde edecek.


20 bin kişilik Yeni Ordu Stadını doldurmak için ilçeler seferber oldu. Taraftarlar ilçelerden otobüs kaldırmak için harekete geçerken, il dışında yaşayan Ordulular da karşılaşmayı izlemek için programlarını değiştirdi.
Orduspor efsanesini yeniden canlandıran ve 7’den 70’e herkesi umutlandıran Orduspor 1967’den yapılan açıklamada, “Tarihi zaferlere tanıklık edecek 20 bin kişiden biri ol. 2. Lig yolunda evimizde onayacağımız son karşılaşmada yerini al. Unutma sen yoksan biz eksiğiz” çağrısında bulundu.

Hakkında: semanur

Kontrol Ediliyor

CUMHURİYET MEYDANINDA SİLAHLI SALDIRI

CUMHURİYET MEYDANINDA SİLAHLI SALDIRI

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.