HİNDİSTAN ANKRA BÜYÜKELÇİSİ VALİ SONEL’İ ZİYARERT ETTİ.

Hindistan’ın Ankara Büyükelçisinden, Vali Sonel’e Ziyaret

Hindistan’ın Ankara Büyükelçisi Sanjay Panda, Vali Tuncay Sonel’i makamında ziyaret etti.

Vali Tuncay Sonel tarafından Valilik girişinde karşılanan Hindistan’ın Ankara Büyükelçisi Sanjay Panda, Valilik Şeref Defterini imzaladıktan sonra Valilik makamına geçti.Ziyarette, Ordu  üzerine Hindistan Ankara Büyükelçisi Sanjay Panda ile bir süre sohbet eden Vali Tuncay Sonel, “Karadeniz’imizin ve ülkemizin nadide şehirlerinden biri olan  Ordu’ya hoş geldiniz.

Sizleri Ordu’da görmekten büyük memnuniyet duyuyoruz.Bu ziyaret ile Sayın Büyükelçimiz nezdinde iki toplum arasında güzel bir birliktelik olur” dedi.“Ordu’muz deniziyle, yaylalarıyla, fındık bahçeleriyle,gölleriyle,yason burnu ve Boztepesi ve daha birçok güzellikleriyle ülkemizin en güzel şehirlerinden biridir.” diyen Vali Tuncay Sonel, ”Sizleri Ordu’ya davet ediyoruz. sizlerin Ordu’muzun güzelliklerini görmelerini  istiyoruz. Ayrıca, hem turizm olarak, hem de yatırım amaçlı yapacakları her türlü girişimde yanlarında olduğumuzun da bilinmesini isterim. İlimize gerçekleştirdiğiniz bu ziyaretin ve dostluğumuzun daim olmasını temenni ediyorum” şeklinde konuştu.

Bir bir veya daha fazla kişi, ayakta duran insanlar ve şunu diyen bir yazı 'ORDU T.C. VALİLİĞİ' görseli olabilir

Hindistan ülke günü programı kapsamında Ordu’ya gelen ve Ordu’da olmaktan duyduğu mutluluğu dile getiren Hindistan’ın Ankara Büyükelçisi Sanjay Panda, “Arzum, gelecekte yapılacak yatırımların Ordu’ya olması ve Ordu fındığının Hindistan’a ulaşmasıdır.

Bir bir veya daha fazla kişi, ayakta duran insanlar ve açık hava görseli olabilir

Bu birlikteliğin, bu ortaklıkların gelişmesinde rol almak isterim” diyerek, yakın ilgisi misafirperverliğinden dolayı Vali Tuncay Sonel’e teşekkür etti.Ziyarette, MÜSİAD’ın Dış Ekonomik İlişkiler Komitesi Başkanı Tevfik Dönmez de yer aldı.

Hakkında: admin

Kontrol Ediliyor

BAŞKAN GÜLER’DEN MEVLİD KANDİLİ MESAJI

BAŞKAN GÜLER’DEN MEVLİD KANDİLİ MESAJI Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, Mevlid Kandili …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir