İHTİYAÇ SAHİBİ AİLELERİN YÜZÜ BÜYÜKŞEHİRLE GÜLÜYOR

İHTİYAÇ SAHİBİ AİLELERİN YÜZÜ BÜYÜKŞEHİRLE GÜLÜYOR

Ordu Büyükşehir Belediyesi, sosyal yardımlarını ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırmaya devam ediyor.

Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler ve Muhtarlık İşleri Dairesi Başkanlığı yaptığı ayni ve nakdi yardımlarıyla ihtiyaç sahibi vatandaşların gereksinimlerini karşılıyor. Bu kapsamda ekipler, dezavantajlı vatandaşların belirlenmiş ihtiyaçlarını aracısız ailelere ulaştırıyor.

Ekipler tarafından tespiti yapılmış yardıma muhtaç, kimsesiz, engelli vb. bireylerin ev eşyası, giyim, gıda gibi ihtiyaçları hızlı bir şekilde temin ediliyor.

Çalışmalarını düzenli olarak sürdüren Büyükşehir Belediyesi en son olarak tespitini yapmış olduğu ailelere bebek beşiği, beyaz eşya, koltuk gibi yardımlarda bulundu. İhtiyaçlar ailelerin evlerine bizzat ekipler tarafından götürülerek teslim edildi. Gereksinimleri karşılanan aileler ihtiyaçlarının giderilmesinden dolayı ise memnuniyetlerini dile getirdi.

“ÖNCELİKLİ AMACIMIZ DOĞRU TESPİTLE YARDIMLARIMIZI ULAŞTIRMAK”

Ordu genelinde ihtiyaç sahibi ailelerin ihtiyaçların ayni ve nakdi yardımlarla karşılandığı söyleyen Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler ve Muhtarlık İşleri Dairesi Başkanı Seyfettin Bilkay, “İhtiyaçları doğrultusunda vatandaşlarımızın ev eşyası, gıda, giyim, tekerlekli ya da akülü sandalye gibi gereksinimlerinizi karşılıyoruz” dedi.

Daire Başkanı Bilkay şöyle konuştu:

“Büyükşehir Belediyesi olarak çalışmalarımızı düzenli olarak sürdürüyoruz. Bizim için en öncelikli unsur gerçek ihtiyaç sahiplerinin belirlenerek doğru tespitle yardımlarımızı ulaştırmak oluyor. Bu kapsamda belirlediğimiz Ordu genelindeki ihtiyaç sahibi bireylerin ihtiyaçlarını ayni ve nakdi yardımlarımızla gidermeye çalışıyoruz. İhtiyaçları doğrultusunda vatandaşlarımızın ev eşyası, gıda, giyim, tekerlekli ya da akülü sandalye gibi gereksinimlerinizi karşılıyoruz. Onların yaşamına dokunmak bizleri işlerimizde daha gayretli kılıyor. Onların mutluluğu bizim için her şeye değiyor. Bundan sonra da yardımlarımızı her gecen gün büyüterek vatandaşlarımıza el uzatmaya devam edeceğiz.”

Hakkında: semanur

admin

Kontrol Ediliyor

8 kişi tutuklanarak cezaevine gönderildi

8 kişi tutuklanarak cezaevine gönderildi 27.05.2024 ile 02.06.2024 tarihleri arası İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir