İL KOORDİNASYON KURULU TOPLANTISI YAPILDI

İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı, Vali Tuncay Sonel’in başkanlığında gerçekleştirildi. 

Ordu Kültür Sanat Merkezi(OKSM)’nde gerçekleştirilen 2021 yılının 3. Dönem İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı’na, Vali Tuncay Sonel’in yanı sıra, Ordu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ali Akdoğan, Ordu Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Coşkun Alp, Vali Yardımcıları, Kaymakamlar, ilçe belediye başkanları ve yatırımcı kuruluşların bölge ve il müdürleri katıldı. Vali Tuncay Sonel, toplantının ilimize hayırlı olmasını dileyerek, il genelinde yapılan yatırımların memnuniyet verici olduğunu belirtti. 

Bir bir veya daha fazla kişi ve ayakta duran insanlar görseli olabilir

2021 yılı Haziran ayı sonu itibarıyla Ordu’da yürütülen 306 kamu yatırımı olduğunu belirten Vali Sonel, bu yatırımların toplam proje bedelinin ise yaklaşık 7 Milyar 731 Milyon TL olduğunu söyledi. 

Vali Sonel, “İlimizdeki toplam 306 yatırım projesinin 107 adedi Ordu Büyükşehir Belediyesi ve ilçe belediyelerine aittir. İlimizde yatırımlar ağırlıklı olarak; ulaştırma-haberleşme, tarım, eğitim, turizm, sağlık, enerji ve konut ile diğer kamu hizmetleri sektörlerinde yoğunlaşmaktadır.

Bir bir veya daha fazla kişi ve ayakta duran insanlar görseli olabilir

Toplantımızın ilimize, ülkemize, milletimize hayırlar getirmesini temenni ediyorum” dedi. “Toplantı vesilesiyle, Ordu’da yapılan yatırımlara büyük destek veren çalışmalarımızda önümüzü açan  Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a şükranlarımızı sunuyoruz” diyen Vali Sonel, “Bu yatırımların ilimizde gerçekleşmesi için çaba ve emek sarf eden kıymetli Bakanlarımıza, Milletvekillerimize, Bürokratlarımıza, Bölge Müdürlerimize, Büyükşehir Belediye Başkanımıza, Ordu Ailemizin her bir ferdine yöre halkımız adına çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Bir 8 kişi, oturan insanlar ve iç mekan görseli olabilir

 Toplantıda, ilçe belediye başkanları, ilçelerinde yürütülen proje ve yatırımların son durumları hakkında bölge müdürlerinden detaylı bilgiler de aldılar ve taleplerini ilettiler.

Hakkında: admin

Kontrol Ediliyor

ORDU’DAN AĞRI’YA GÖNÜL KÖPRÜSÜ KURULDU

ORDU’DAN AĞRI’YA GÖNÜL KÖPRÜSÜ KURULDU Ağrı Patnos’da görev yapan Ordulu Kübra Öğretmenin minik öğrencileri Ordu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir