İTFAİYE ERİNDEN BÜYÜK FEDAKARLIK GÖNÜLLERİMİZİ FETHETTİ

YATAĞA BAĞIMLI HASTAYI İTFAİYE ERİ SIRTINDA TAŞIDI

AŞIRI YAĞIŞLARDA MAHSUR KALAN VATANDAŞLARIN YARDIMINA BÜYÜKŞEHİR KOŞTU

Ordu’nun Ünye ilçesinde aşırı yağışlar sebebiyle evinde mahsur kalan biri yatağa bağımlı iki vatandaş Ordu Büyükşehir Belediyesi ekipleri tarafından kurtarıldı. Olay yerine ambulans ve sedye ulaştırılamadığı için yatağa bağımlı hastayı itfaiye eri sırtında taşıyarak güvenli alana ulaştırdı.

Ordu Büyükşehir Belediyesi

Ordu’da 13 Ağustos’ta akşam saatlerinde başlayan yağışlar aralıklarla devam ediyor. Ordu Büyükşehir Belediyesi yağışların olumsuz etkilerini azaltmak için tüm ekip ve ekipmanları ile sahada etkin bir mücadele veriyor.

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ EKİPLERİ ANINDA MÜDAHALE ETTİ

Yağışların dün gece itibari ile devam ettiği Ünye’de teyakkuz halinde olan ekipler, ilçenin Kaledimi Mahallesi’nde aşırı yağışlar dolayısıyla evinde mahsur kalan bir ailenin yardımına koştu.

Ordu Büyükşehir Belediyesi

Olayı haber alır almaz harekete geçen Ordu Büyükşehir Belediyesi ekipleri ve İtfaiye Daire Başkanlığı’na bağlı Arama Kurtarma Ekipleri biri yatağa bağımlı iki vatandaşın kurtarılması için çalışma başlattı. Yapılan çalışma ile mahsur kalan vatandaşlara ulaşan ekipler ailenin güvenli bir alana tahliyesini sağladı.

Ordu Büyükşehir Belediyesi ekiplerinin özverili çalışması ile kurtarılan yatağa bağımlı hasta, olay yerine ambulans ve sedye ulaştırılamadığı için itfaiye personelinin sırtında taşındı.

Hakkında: admin

Kontrol Ediliyor

BAŞKAN GÜLER’İN TURİZM YATIRIMLARI SÜRÜYOR

BAŞKAN GÜLER’İN TURİZM YATIRIMLARI SÜRÜYOR PERŞEMBE YAYLASI’NIN CAZİBESİ ARTIYOR Ordu’da her yıl binlerce yerli ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir