KABADÜZ’ÜN SORUNLARI ÇÖZÜLÜYOR

KABADÜZ’ÜN SORUNLARI ÇÖZÜLÜYOR

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’in başlattığı ulaşım seferberliği ile sorunlar çözüme kavuşuyor. İl genelindeki asfalt ve beton yol hamlesiyle, kentin kaderini değiştiren Büyükşehir Belediyesi, Kabadüz ilçesinin 3 mahallesini asfalt konforuna kavuşturdu.

Türkiye’nin kırsal yol ağı en uzun ili olan Ordu’da, vatandaşlara konforlu bir ulaşımın kapılarını aralamak için çalışan Büyükşehir Belediyesi ekipleri, Karadeniz’in zorlu coğrafyasında büyük bir mücadele örneği sergiliyor. Vatandaşlara, standardı yüksek bir ulaşım sunmak için faaliyetlerini sürdüren Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri, Kabadüz ilçesine bağlı Gürpınar-Yeşilada, Esenyurt grup yolunu asfalt ile buluşturdu.

Ordu Büyükşehir Belediyesi

KABADÜZ’ÜN 3 MAHALLESİNE HİZMET VERECEK

Toplam 8 kilometre uzunluğundaki güzergahta yapılan zemin iyileştirme ve alt temel malzemesi seriminin ardından emülsiyon asfalt çalışması yapıldı. Yıllar sonra toz ve çamurdan kurtulan vatandaşlar ise duydukları memnuniyeti dile getirerek, Başkan Dr. Mehmet Hilmi Güler’e teşekkürlerini ilettiler.

Ordu Büyükşehir Belediyesi

KAYA’DAN BAŞKAN GÜLER’E TEŞEKKÜR

Kabadüz Belediye Başkanı Yener Kaya ise “Esenyurt, Gülpınar, Yeşilada Mahallelerimizi birbirine bağlayan grup yolunda genişletme, kanal açma, zemin güçlendirme çalışmalarının ardından asfalt serimi de gerçekleşti. Bu yol ile birlikte vatandaşlarımız konforlu bir hizmete kavuşmuş oldu. Desteklerinden dolayı Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Dr. Mehmet Hilmi Güler’e ve ekibine sonsuz teşekkür ediyorum” dedi.

Hakkında: admin

Kontrol Ediliyor

ÜNYE BELEDİYESİ’NİN STANDI, İSTANBUL’A DAMGASINI VURDU

ÜNYE BELEDİYESİ’NİN STANDI, İSTANBUL’A DAMGASINI VURDU İstanbul’da düzenlenen Restorasyon ve Kültür Mirasını Koruma Fuarı’nda (YAPEX), …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir