https://www.unyegundemhaber.com/

KAPANMA SÜRESİNCE HİZMETLERİMİZ DEVAM EDECEK”

Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, 17 günlük tam kapanma süresince belediye ekiplerinin görev başında olacağını ifade ederek, “Ünye Belediyesi olarak tüm birimlerimizle ilçe halkımızın yanında olacağız ve hizmetlerimiz devam edecek. Bu süreci de el birliği ile atlatıp, 17 gün sonra yeniden daha sağlıklı bir sürece başlamayı ümit ediyoruz.” dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Bakanlar Kurulu Toplantısı sonrası yaptığı açıklamayla; 29 Nisan 2021 Perşembe akşamı saat 19.00’da başlayan ve 17 Mayıs 2021 Pazartesi sabah 05.00’e kadar sürecek olan 17 günlük tam kapanma başladı. Kararla ilgili açıklamada bulunan Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, kapanma süresinde belediye olarak faaliyetlerin devam edeceğini ve vatandaşların her an yanında olacaklarını ifade etti.

-Hizmete, 7/24 Devam Edilecek-

Salgının atlatılması için her bireye görev düştüğünü ifade eden Başkan Tavlı, şunları söyledi:

“Vaka sayılarındaki ciddi artış, hükümetimizi daha sert tedbirler almak durumunda bıraktı. Milletimizin sağlığı için alınmış olan bu karar gereği, 17 günlük tam kapanma uygulanarak salgının kontrol altına alınması için mücadele verilecek. Bu süreçte genelgelerle belirlenmiş bazı alanlar hariç her yer kapalı olacak ve herkes evlerinde virüsle mücadelesini sürdürecek. Bu durumun bir panik havası oluşturmadan, sükunetle tamamlanmasını ümit ediyoruz. İlçe halkımıza bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da her an yanlarında olduğumuzu hatırlatmak istiyorum. Tam kapanma sürecinde Çözüm Merkezimiz, Temizlik, Zabıta ve Fen İşleri Müdürlüğümüz başta olmak üzere tüm birimlerimizle vatandaşlarımızın yanında olmaya devam edeceğiz. İnşallah 17 günün sonunda daha sağlıklı bir sürece hep birlikte girmiş olacağız.”

Vatandaşlar ayrıca, kapanma süresince Ünye Belediyesi’ne ait 323 19 41 numaralı telefondan istek ve şikâyetlerini görevlilere iletebilecekler.

Hakkında: GÖKHAN BEŞİKCİOĞLU

SİTE SAHİBİ

Kontrol Ediliyor

Orman Yangınları İle Mücadele Komisyon Toplantısı Yapıldı

Orman Yangınları İle Mücadele Komisyon Toplantısı Yapıldı Orman Yangınlarının Önlenmesi ve Söndürülmesinde Görevlilerin Görecekleri İşler …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir