KARADENİZ RADYO TELEVİZYON VE GAZETECİLER DERNEĞİNDEN, ÜNYE CUMHURİYET BAŞSAVCI ORMANCI’YA ZİYARET

Hakimler ve Savcılar Kurulu (HSK) kararnamesi ile Ünye Cumhuriyet Başsavcılığı görevine başlayan Hayri Ormancı’yı Karadeniz Radyo Televizyon ve Gazeteciler derneği ziyarette bulundu.

Ünye Cumhuriyet Başsavcı Hayri Ormancı gerçekleştirilen hayırlı olsun ziyaretine Dernek Başkanı Cihan Çakır, Dernek Başkan yardımcısı Yunus Zor, Ünye Gündem Haber – SihaberOrdu Medya Grubu imtiyaz sahibi Gökhan ve Semanur Beşikçioğlu, programcı ve yazar Orhan Güler, görüntü yönetmeni Barış Tayfun Nal ve dernek üyeleri katıldı.

Ünye Cumhuriyet Başsavcılığı görevine başlayan Hayri Ormancı’nın güler yüzlü ve samimi  misafirperverliğinde geçen ziyarette Dernek Başkanı Cihan Çakır , Karadeniz Radyo Televizyon ve Gazeteciler derneği hakkında bilgiler verdi .Ziyarette basın ve adalet kurumunun çalışmaları ve önemi hakkında sohbet edilirken ,Dernek üyeleri Ünye Cumhuriyet Başsavcısı  Hayri Ormancı’ya görevinde başarılar dilediler.

Cumhuriyet Başsavcısı Ormancı’da Ünye’de görev yapacak olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, dernek üyelerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

Ziyaretin sonunda ise hatıra fotoğrafı çekildi.

Hakkında: semanur

Kontrol Ediliyor

BAŞKAN KENAN SELİM ARGAN’DAN BAŞHEKİM’E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Ak Parti Ünye İlçe Başkanımız Kenan Selim ARGAN, Kadın Kolları Başkanımız Neşe Akgül TİYALOĞLU, Gençlik Kolları Başkanımız Abdulkadir DEMİR ve Başkan Yardımcılarımız ile birlikte Ünye Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Ahmet ATEŞ’i ziyaret ederek, yeni görevinin hayırlı olmasını diledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.