KARANTİNADAKİ BEYLERLİ’NİN İHTİYAÇLARI BÜYÜKŞEHİRDEN

KARANTİNADAKİ BEYLERLİ’NİN İHTİYAÇLARI BÜYÜKŞEHİRDEN

Ordu Kabataş ilçesinde karantinaya alınan Beylerli Mahallesi’nin ihtiyaçları Büyükşehir Belediyesi tarafından karşılandı.

Görülen vakalar sonrası Ordu İl Hıfzıssıhha Kurulunun kararıyla Kabataş Beylerli Mahallesi karantina altına alındı. Karantina süresi boyunca evlerinden dışarı çıkamayacak olan mahalle sakinlerinin tespit edilen ihtiyaçları Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından giderildi. Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler ve Muhtarlık İşleri Dairesi Başkanlığı ekiplerince bölgeye ulaştırılan gıda ve hijyen paketleri, mahalle muhtarı aracılığıyla maske, mesafe ve hijyen kuralları ile hanelere tek tek dağıtıldı.

Ordu Büyükşehir Belediyesi

“YARDIMLARIMIZI BÖLGEYE ULAŞTIRDIK”

Karantina kararının ilk anından itibaren Beylerli Mahallesi muhtarlığı ile ihtiyaçlar noktasında sürekli iletişim halinde olduklarını belirten Ordu Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler ve Muhtarlık İşleri Dairesi Başkanı Seyfettin Bilkay, “İhtiyaçların tespit edilmesiyle ekiplerimizle birlikte yardımlarımızı bölgeye ulaştırdık. Büyükşehir Belediye Başkanımız Dr. Mehmet Hilmi Güler’in selamını ve geçmiş olsun dileklerini mahalle sakinlerimize ileterek yardımlarımızı dağıttık” dedi.

Daire Başkanı Bilkay şöyle konuştu:

“Valiliğimiz tarafından Beylerli Mahallemiz karantinaya alındı. Kararın çıkmasıyla birlikte muhtarımızla ihtiyaçların tespiti noktasında sürekli istişare halinde olduk. İhtiyaçların tespit edilmesiyle de ekiplerimizle birlikte yardımlarımızı bölgeye ulaştırdık. Büyükşehir Belediye Başkanımız Dr. Mehmet Hilmi Güler’in selamını ve geçmiş olsun dileklerini mahalle sakinlerimize ileterek yardımlarımızı dağıttık. Sosyal belediyeciliğin getirmiş olduğu bütün imkanları daha önce olduğu gibi bugün de yerine getiriyoruz. Bundan sonrada getirmeye ve vatandaşlarımızın yanında olmaya devam edeceğiz. Her daim telefonlarımız açık durumda. Her an bizlerle iletişim kurabilirler. Tüm Beylerli Mahallemize geçmiş olsun diliyorum.”

Ordu Büyükşehir Belediyesi

“BÜYÜKŞEHİR İLE SÜREKLİ İLETİŞİM HALİNDE OLDUK”

Mahalleye yapılan yardımlar için Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’e teşekkür eden Kabataş Beylerli Mahallesi Muhtarı Turan Batır, “Beylerli Mahallemizde görülen vakalar sonları mahallemiz karantinaya alındı. Bizlerle bu süreçte Ordu Büyükşehir Belediyemiz yakından ilgilendi ve sürekli iletişim halinde oldu. Mahallemizde bulunan vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını tespiti konusunda Büyükşehir Belediyemize bilgilendirmede bulunduk ve ihtiyaçlarımız giderildi. Karantinada kaldığımız süre boyunca yanımızda olan Ordu Büyükşehir Belediye Başkanımız Hilmi Güler Bey’e mahallem adına teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Hakkında: semanur

admin

Kontrol Ediliyor

FATSA’DA İNTİHAR GİRİŞİMİ

Fatsa’da ‘Aşk acısı çekiyorum’ diyerek çatıya çıkan vatandaş, polis ve itfaiye ekiplerinin uzun uğraşları sonucunda …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir