KAYMAKAM IŞIK GERMENCİK’E VEDA ETTİ

Germencik’te 2014 yılından bu yana görev yapan ve Ordu’nun Ünye ilçesine tayin olan Kaymakam Ayhan Işık’a veda yemeği düzenlendi.

Kaymakam Işık için kaymakamlık personeli, kurum amirleri ve muhtarlar tarafından düzenlenen veda yemeğine Belediye Başkan Yardımcısı  Aydın Bircan, Ak Parti İlçe Başkanı Mustafa Bircan da katıldı.


Gecede Kaymakam Işık ve eşi Sevdağ Işık’a çiçek ve çeşitli hediyeler takdim edildi.


Işık, yaptığı konuşmada, zamanın su gibi akıp geçtiğini belirterek, “Aranızdan ayrılmanın derin üzüntüsünü yaşıyoruz. Görev yaptığım süre içerisinde bütün kamu personellerimiz, muhtarlarımız, belediye ve siyasi parti temsilcilerimizle birlik ve beraberlikle içinde tüm vatandaşlarımıza ulaşma gayreti içerisinde olduk. Ben katkılarınızdan ötürü hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Ünye’de de bir kapınızın olduğunu bilmenizi istiyorum. Her zaman sizi misafir etmekten, ağırlamaktan mutluluk duyacağım. Bu vesileyle haklarınızı helal edin. Benden yana da sizde hakkım varsa helal olsun” diye konuştu.

AYDIN SES

Hakkında: admin

Kontrol Ediliyor

ÜNYE BELEDİYESİ’NİN STANDI, İSTANBUL’A DAMGASINI VURDU

ÜNYE BELEDİYESİ’NİN STANDI, İSTANBUL’A DAMGASINI VURDU İstanbul’da düzenlenen Restorasyon ve Kültür Mirasını Koruma Fuarı’nda (YAPEX), …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir