KENT BANDOSU ŞEHRE RENK KATTI

KENT BANDOSU ŞEHRE RENK KATTI

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KENT BANDOSU’NUN YAZ KONSERİ İLGİYLE İZLENDİ

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’in talimatlarıyla kurulan ve şehre renk katan Ordu Büyükşehir Belediyesi Kent Bandosu, yaz etkinlikleri kapsamında Altınordu sokaklarında konser verdi.

Kurulduğu günden itibaren yaptığı çalışmalar ve etkinliklerle vatandaşlardan tam not alan Ordu Büyükşehir Belediyesi Kent Bandosu yaz etkinlikleriyle de göz dolduruyor. Tüm etkinlik ve festivallerin aranan yüzleri olan Büyükşehir Belediyesi Kent Bandosu, Altınordu ilçesinde konser verdi. Sırrıpaşa Caddesi ve Ceren Özdemir Meydan’ı başta olmak üzere sahil hattı boyunca verilen konser, vatandaşlar tarafından da yoğun ilgi gördü.

 VATANDAŞLAR İLGİYLE İZLEDİ

Ordu Büyükşehir Belediyesi Şehir Bandosu tarafından gerçekleştirilen yaz etkinliğini ilgiyle takip eden ve cep telefonları ile bu anları kayıt altına alan vatandaşlar duygu ve düşüncelerini dile getirdiler. Ordu Büyükşehir Belediyesi Şehir Bandosu’nun Ordu’ya kazandırılmasından dolayı mutlu olduklarını ve düzenlenen etkinliği çok beğendiklerini belirten vatandaşlar, Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’e teşekkür ettiler.

Hakkında: semanur

Kontrol Ediliyor

BAŞKAN KENAN SELİM ARGAN’DAN BAŞHEKİM’E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Ak Parti Ünye İlçe Başkanımız Kenan Selim ARGAN, Kadın Kolları Başkanımız Neşe Akgül TİYALOĞLU, Gençlik Kolları Başkanımız Abdulkadir DEMİR ve Başkan Yardımcılarımız ile birlikte Ünye Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Ahmet ATEŞ’i ziyaret ederek, yeni görevinin hayırlı olmasını diledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.