KENT ORKESTRASINDAN YENİ YIL KONSERİ

KENT ORKESTRASINDAN YENİ YIL KONSERİ

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’in talimatlarıyla yepyeni bir kimlikle tekrardan kurulan Ordu Büyükşehir Belediyesi Kent Orkestrası, yeni yıl öncesi Altınordu sokaklarında konser verdi.

Kurulduğu günden itibaren yaptığı çalışmalar ve etkinliklerle vatandaşlardan tam not alan Ordu Büyükşehir Belediyesi Kent Orkestrası 2022 yılına saatler kala Altınordu ilçesinde konser verdi. Sırrıpaşa ve İsmet Paşa caddelerinde verilen konser yoğun ilgi gördü.

VATANDAŞLARDAN TAM NOT ALDI

Ordu Büyükşehir Belediyesi Kent Orkestrası tarafından yeni yıl dolayısıyla yapılan etkinliği değerlendiren vatandaşlar duygu ve düşüncelerini dile getirdiler. Ordu Büyükşehir Belediyesi Kent Orkestrasının tekrar Ordu’ya kazandırılmasından dolayı Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’e teşekkür eden vatandaşlar, “ Büyükşehir Belediyemizin organizasyonları bizleri mutlu ediyor.  Şehir olarak bu tür etkinliklere ihtiyacımız var. Yenilen yüzü ile Kent Orkestrasının tekrar Ordu sokaklarında olması bizleri mutlu etti. Buna vesile olan Büyükşehir Belediye Başkanımız Dr.Mehmet Hilmi Güler’e çok teşekkür ediyoruz” diye konuştular.

Hakkında: admin

Kontrol Ediliyor

ÜNTİD’DEN TARİHİ VE VİTRİNSEL TALEP…

Dününe sahip çıkmak, yarınına hizmettir. Küçük dokunuşlar, büyük anlamlar ifade eder…ÜNTİD olarak her zaman kentimizin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.