MARİFET OKULU’NUN YIL SONU ETKİNLİĞİ

Ünye İlim Yayma Cemiyetine bağlı olarak hafta sonları eğitim veren Marifet Okulunun yıl sonu etkinliği yapıldı.

Cemiyete ait konferans Salonunda gerçekleştirilen gece de öğrenciler çeşitli alanlarda ki yeteneklerini sergilediler. İki öğrencinin Kuranı Kerim tilaveti ile başlayan etkinlikte İlim Yayma Cemiyetini tanıtan ve çalışmalarını yansıtan slayt gösterisi yapıldı.

Marifet Okulu koordinatörü Fatih KAHRAMAN açılış konuşmasını ve marifet okulunun tanıtımını içeren konuşması gerçekleştirdi. Şube Başkanı Tamer UYSAL yaptığı konuşmada cemiyetin milli ve manevi duygulara sahip nesiller yetiştirmek için çeşitli faaliyetleri gerçekleştirdiğini ifade etti. Etkinlikte öğrenciler tarafından ilahiler, sahabe isimleri seslendirildi. ‘’Onu Ne Kadar Tanıyoruz’’ Adlı Tiyatro gösterisi gerçekleştirildi. Etkinlik Öğrenci görüşlerinden ve dönem içinde yapılan etkinliklerden oluşan slayt gösterisi ve videolar izlenerek tamamlandı. Etkinliğin sonunda öğrencilerin bir dönem boyunca yapmış oldukları etkinliklerden oluşan sergi gezildi.

Etkinliğe Ünye Kaymakamı Sayın Ayhan IŞIK, Belediye Başkanı Sayın Hüseyin TAVLI, Ünye Milli Eğitim Müdürü Sayın Özgür TOKGÖZ, Sayın Başkan Yardımcısı Orhan Gürel, Sayın Cumhuriyet Başsavcısı Fahri GÜLAY, Şube Başkanımız Sayın Tamer UYSAL ve çok değerli öğrenciler ve veliler katıldı.

Hakkında: semanur

Kontrol Ediliyor

Ünye Müftüsü Okuş kurbanını TDV’ye bağışladı

Ünye İlçe Müftüsü Hüseyin Okuş, Türkiye Diyanet Vakfına vekalet yoluyla kurban bağışında bulundu. Müftü Okuş, Türkiye Diyanet Vakfının; "Kurbanını Paylaş, Kardeşinle Yakınlaş" sloganıyla sürdürdüğü vekaletle kurban organizasyonuna destek olmak amacıyla kurban vekaletini TDV Ünye Şubesine verdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.