https://www.unyegundemhaber.com/

METEOROLOJİ UYARDI… ORDU’DA KAR YAĞIŞI BEKLENİYOR

Meteorolojiden Ordu’ya kuvvetli sağanak ve soğuk hava uyarısı yapıldı.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından hafta sonundan itibaren Ordu’da yağmur ve kar yağışıyla birlikte soğuk havanın etkili olacağı duyuruldu.

Batıda başlayan soğuk ve yağışlı havanın bugünden itibaren etkisi altına giren Ordu’da önümüzdeki hafta boyunca soğuk ve yağışlı hava etkili olacak. Altınordu, Ünye, Fatsa, Çatalpınar, Gülyalı, İkizce ve Perşembe gibi sahil kesiminde yağmur etkili olacak.Aybastı, Akkuş, Çamaş, Çaybaşı, Gölköy, Gürgentepe, Kabadüz, Kabataş, Korgan, Kumru, Mesudiye ve Ulubey gibi iç ve yüksek kesimdeki ilçelerde ise 18 Aralık Cumartesi günün itibaren karla karışık yağmur ve kar yağışı bekleniyor.

ÇARŞAMBA GÜNÜ ALTINORDU’DA KAR BEKLENİYOR

Meteoroloji, yağışlı hava önümüzdeki hafta boyunca da devam edecek olan Ordu’da Çarşamba günü ise Altınordu, Fatsa, Ünye ve Gülyalı gibi sahil kesiminde bulunan ilçelerde de kar yağışının beklendiği duyurdu.Ordu’da beklenen yağışlı havayla birlikte hava sıcaklıkları da hissedilir derecelerde düşecek. İç ve yüksek kesimlere eksi değerlere düşmesi beklenen sıcaklıklar, sahil kesimlerde ise 5 dereceye kadar düşecek.

Hakkında: semanur

admin

Kontrol Ediliyor

4 kişi tutuklanarak cezaevine gönderildi

4 kişi tutuklanarak cezaevine gönderildi 20.05.2024 ile 26.05.2024 tarihleri arasında Asayiş Şube Müdürlüğü tarafından yapılan …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir