METEOROLOJİ UYARDI… ORDU’DA KAR YAĞIŞI BEKLENİYOR

Meteorolojiden Ordu’ya kuvvetli sağanak ve soğuk hava uyarısı yapıldı.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından hafta sonundan itibaren Ordu’da yağmur ve kar yağışıyla birlikte soğuk havanın etkili olacağı duyuruldu.

Batıda başlayan soğuk ve yağışlı havanın bugünden itibaren etkisi altına giren Ordu’da önümüzdeki hafta boyunca soğuk ve yağışlı hava etkili olacak. Altınordu, Ünye, Fatsa, Çatalpınar, Gülyalı, İkizce ve Perşembe gibi sahil kesiminde yağmur etkili olacak.Aybastı, Akkuş, Çamaş, Çaybaşı, Gölköy, Gürgentepe, Kabadüz, Kabataş, Korgan, Kumru, Mesudiye ve Ulubey gibi iç ve yüksek kesimdeki ilçelerde ise 18 Aralık Cumartesi günün itibaren karla karışık yağmur ve kar yağışı bekleniyor.

ÇARŞAMBA GÜNÜ ALTINORDU’DA KAR BEKLENİYOR

Meteoroloji, yağışlı hava önümüzdeki hafta boyunca da devam edecek olan Ordu’da Çarşamba günü ise Altınordu, Fatsa, Ünye ve Gülyalı gibi sahil kesiminde bulunan ilçelerde de kar yağışının beklendiği duyurdu.Ordu’da beklenen yağışlı havayla birlikte hava sıcaklıkları da hissedilir derecelerde düşecek. İç ve yüksek kesimlere eksi değerlere düşmesi beklenen sıcaklıklar, sahil kesimlerde ise 5 dereceye kadar düşecek.

Hakkında: admin

Kontrol Ediliyor

Ordulu Nedim Şenocak İstanbul’da trafik kazasında hayatını kaybetti

İstanbul’da otomobiline arkadan çarpan sürücünün yanına gitmek isteyen Nedim Şenocak başka bir otomobilin çarpması sonucu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir