MHP LİSELER MAHHALESİNDE ESNAFLA BULUŞTU

MHP Ünye İlçe Başkanı Murtaza Hacıimamoğlu, Ünye’de esnafı ziyaret etti.   

MHP Ünye İlçe Başkanı Murtaza Hacıimamoğlu, Ünye Liseler Mahallesi üzerinde faaliyet gösteren esnafları ziyaret ederek sorunlarını dinledi.  

Ziyarette pandemi sürecinden olumsuz yönde çok etkilendiklerini dile getiren esnaflar en kısa zamanda covid-19dan kurtulma temennisinde bulundular.

MHP Ünye İlçe Başkanı Murtaza Hacıimamoğlu esnaf gezesinde, “Normalleşme sürecinde esnafımızın yanında olalım, onların dertlerini dinleyelim, bir sıkıntıları varsa çözüm noktasında istiarelerde bulunalım istedik. Allah bu günlerimizi bizlere ve esnafımıza aratmasın.

“Destek paketlerimiz can suyu olmaya devam ediyor”.

Pandemi süresinde kapalı olan esnaflarımız haziran ayında açıklanmış olan hem destek paketlerimiz hem de normalleşme süreci kapsamında yine ekonomimize can suyu olmaya devam ediyor.

Her zamanki gibi gidilmedik yer çalınmadık kapı bırakmayacağız. Vatandaşımızın her zaman yanındayız.

Bizlerde bu anlamda her daim onların yanında olduğumuzu söylemek ve ifade etmek için ziyaretlerde bulunduk. Milliyetçi Hareket Partisi olarak her daim yanlarındayız. “Diye konuştu.

Hakkında: semanur

Kontrol Ediliyor

SÜPER LİG’E SÜPER BAŞLANGIÇ

ürkiye Tekerlekli Sandalye Basketbol Süper Ligi’nde mücadele eden Ordu Büyükşehir Belediye Spor Kulübü Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı yeni sezona müthiş başla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.