MHP’DE ESNAF ZİYARETLERİ KALDIĞI YERDEN DEVAM EDİYOR

MHP Ünye İlçe Başkanı Murtaza Hacıimamoğlu, Ünye’de esnafı ziyaret etti.   

MHP Ünye İlçe Başkanı Murtaza Hacıimamoğlu, Ünye 20 Temmuz cadde üzerinde faaliyet gösteren esnafları ziyaret ederek sorunlarını dinledi.  

Ziyarette pandemi sürecinden olumsuz yönde çok etkilendiklerini dile getiren esnaflar en kısa zamanda covid-19dan kurtulma temennisinde bulundular.

MHP Ünye İlçe Başkanı Murtaza Hacıimamoğlu esnaf gezesinde, “Normalleşme sürecinde esnafımızın yanında olalım, onların dertlerini dinleyelim, bir sıkıntıları varsa çözüm noktasında istiarelerde bulunalım istedik. Allah bu günlerimizi bizlere ve esnafımıza aratmasın.

“Destek paketlerimiz can suyu olmaya devam ediyor”.

Pandemi süresinde kapalı olan esnaflarımız haziran ayında açıklanmış olan hem destek paketlerimiz hem de normalleşme süreci kapsamında yine ekonomimize can suyu olmaya devam ediyor.

Her zamanki gibi gidilmedik yer çalınmadık kapı bırakmayacağız. Vatandaşımızın her zaman yanındayız.

Bizlerde bu anlamda her daim onların yanında olduğumuzu söylemek ve ifade etmek için ziyaretlerde bulunduk. Milliyetçi Hareket Partisi olarak her daim yanlarındayız. “Diye konuştu.

Hakkında: semanur

admin

Kontrol Ediliyor

ÜNYE’DE 19.06.2024 NÖBETCİ ECZANELER

 Eczane Adres TelefonAda EczanesiKaledere Mahallesi, Niksar Caddesi No:86 Ünye / Ordu» Niksar Caddesi Mevkii0 (452) 323-84-52Yasemin EczanesiHükümet Caddesi …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir