Milli İrade Ortaokulundan Ordu’ya Türkiye Üçüncülüğü hediyesi

14.TÜBİTAK Ortaokul Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışması kapsamında aralık ayı başında gerçekleştirilen Türkiye Finallerinde yapılan sunumlar sonucunda “Havalı Sınıflar İle Başarımız Artsın” isimli proje ile Fizik dalında “Türkiye Üçüncüsü” olarak ilimize büyük bir başarı getiren Milli İrade Ortaokulu öğrencileri Kerem Ergül ve Duğhan Akyürek, beraberlerinde danışman öğretmenleri Hafize Nuray Ulutaş ve Okul Müdürü Erkut Şahin ile birlikte Müdürümüze ziyarette bulundular.

14.TÜBİTAK Ortaokul Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışması kapsamında Samsun bölge sergisinde Ordu ilimizi 4 proje ile temsil eden Okulumuz, yapılan sunumlar sonucu elde ettiği 3 Birincilik ile rekor bir başarıya ulaşmanın gururunu yaşamıştı.

Geçtiğimiz hafta gerçekleştirilen Türkiye Finallerinde yapılan sunumlar sonucunda “Havalı Sınıflar İle Başarımız Artsın” isimli proje ile Fizik dalında “Türkiye Üçüncüsü” olmanın büyük gururunu yaşıyoruz.

Bu başarının elde edilmesinde büyük emek veren Proje Danışman Öğretmenimiz Hafize Nuray ULUTAŞ ve projelerde görev alan öğrencilerimizi bir kez daha tebrik ediyoruz. Ziyaretten ve öğrencilerimizin bu güzel başarılarından duyduğu memnuniyeti dile getiren  Müdürümüz başarılı öğrencilerimizi tebrik ederek onları ödüllendirdi. Müdürümüz Öğrencilerle sohbet ederek öğrencilerin talepleri ve proje çalışmaları konusunda bilgi alarak her zaman destek vereceği konusunda değerlendirmede bulundu.

Hakkında: GÖKHAN BEŞİKCİOĞLU

SİTE SAHİBİ

Kontrol Ediliyor

8 kişi tutuklanarak cezaevine gönderildi

8 kişi tutuklanarak cezaevine gönderildi 27.05.2024 ile 02.06.2024 tarihleri arası İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir