https://www.unyegundemhaber.com/

MUHTAR’DAN SOKAK CANLARINA DESTEK

Ordu’nun Ünye İlçesi Gölevi Mahallesi Muhtarı Hasan Yüksel   sokak hayvanlarının aç kalmaması için Gönüllü Hayvansever Gruplarına    her gün  50 – 100 adet ekmek yardımında bulunuyor.

Koronavirüs salgını  ve Ramazan Ayı nedeniyle lokanta, hastane,işyerlerinden  alınan yemek atıklarının azalması  sokak canlarına gıda bulmakta zorlanan gönüllü hayvansever  grubların  imdadına Gölevi Mahalle Muhtarı Hasan Yüksel Yetişti.

Aynı Zamanda Gölevi  Gürcüoğlu Ekmek Fırını ve  Pastanesi  Sahibi olan Muhtar Hasan Yüksel  ramazan ayı boyunca sokak hayvanlarına besleme yapan hayvansever gruplarına  günlük 50 ila 100 arası değişen miktarda ekmek yardımında bulunuyor. Muhtar Yüksel Ayrıca   İlçe de Hizmet Veren diğer Pastane ve  fırıncılarında ellerinde kalan bayat ekmek ve yiyecek atıklarını hayvansever Gruplara ileterek  bu iyilik hareketine katkıda bulunmalarını istedi.

Tarım ve Orman Bakanlığı 11.Bölge Müdürlüğü Doğa Koruma ve Milli Parklar Ünye Şefi Saygın Yıldırım  ve Pati Dostları Ünye  Gönüllü Grubu Üyeleri duyarlığı nedeniyle Muhtar Hasan Yüksel’e Teşekkür ettiler.

Hakkında: semanur

admin

Kontrol Ediliyor

Başkan Demirci, “Muhtarlarımızla Uyum İçinde Çalışmaya Devam Edeceğiz”

Akkuş’ta 44 mahalle muhtarıyla bir araya gelerek yeni dönemde yapılacak çalışmalara ilişkin istişarelerde bulunan Akkuş …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir