default

MUHTARLAR BÜYÜKŞEHİRE MİNNETTAR

MUHTARLAR BÜYÜKŞEHİRE MİNNETTAR

Yıllardır asfalt hasreti çeken vatandaşlar, Türkiye’ye örnek olacak çalışmaları kent genelinde yaparak asfalt özlemlerini gideren Ordu Büyükşehir Belediyesine teşekkür etti.

2 yıl gibi bir sürede 852 kilometre yolu sağlıklı bir yapıya kavuşturan Büyükşehir Belediyesi vatandaşların memnuniyetini kazandı. Asfalt hizmeti alan mahallelerden sadece birkaç tanesi olan Medreseönü, Artıklı, Altınyurt, Kestane Mahallesi sakinleri yıllar sonra asfalta kavuşmanın sevincini yaşadı. Vatandaşlar, Ordu Büyükşehir Belediyesine memnuniyetlerini hazırlattıkları pankartlarla dile getirirken yapılan yatırımlar için Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’e teşekkürlerini iletti.

Ordu Büyükşehir Belediyesi

“YILLARCA BEKLEDİK”

Mahallelerinin asfalta kavuşmasını yıllarca beklediklerini ifade eden Artıklı Mahallesi Muhtarı Abdullah Uzunyurt, “3 kilometre yolumuz sıcak asfalta kavuştu. Bu yolumuzun bir tarafı Ulubey karayollarına bağlı diğer tarafı Çambaşı karayollarına bağlı bir yol. Biz bu yolumuzun sıcak asfalta kavuşmasını yıllarca bekledik ve Büyükşehir Belediyesi bu hasrete bir son verdi. Bu hizmeti bize sağlayan Büyükşehir Belediye Başkanımız Dr. Mehmet Hilmi Bey’e mahallem adına teşekkür ediyorum” dedi.

“YOLUN ÖMRÜ TAMAMEN TÜKENMİŞTİ”

Mahalle yolunu vatandaşların artık rahatlıkla kullanabileceğini söyleyen Altınyurt Mahallesi Muhtarı Erdoğan Çavuş, “Altınyurt Mahallesi yolumuz tamamen bozulmuş ve bitmiş durumdaydı. Bu yol en son 90’lı yıllarda yapılmıştı. Haliyle yolların bozuk olması, kanalların yıkık olması sebebiyle yolun ömrü tamamen tükenmişti. Vatandaşlarımız yolu rahatlıkla kullanamıyorlardı. Buraya bir ambulans gelse kolaylıkla hastayı hastaneye nakledemiyordu. Ama şimdi buradan rahatlıkla hızlı bir şekilde hastaneye ulaşmış olacak. Öncelikle bize bu hizmeti sağlayan Başkanımız Hilmi Güler’e ve ekibine mahallem adına çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Ordu Büyükşehir Belediyesi

“HİZMETLERDEN DOLAYI TEŞEKKÜR EDİYORUM”

Günlük 200-250 aracın faydalandığı yolun yapılmasını yıllarca beklediklerini dile getiren Kestane Mahallesi Muhtarı Yusuf Yurtseven, “Kestane Mahallesi’ne yapılan hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum. Bu grup yolumuz 6 mahalleye hitap eden bir yol, aynı zamanda komşumuz Giresun Piraziz ilçesine bağlı yaylalara kadar giden bir yol. Bu yolda günlük 200-250 araç ulaşım sağlıyor. Bu yolun yapılması uzun yıllardır beklenen bir hizmetti. Sağ olsun Büyükşehir Belediye Başkanımız Hilmi Güler sayesinde bu yolumuz yapıldı” şeklinde konuştu.

“MAHALLEMİZİN HER YERİNDE HİLMİ BEY’İN ELİ VAR”

Kestane Mahallesi’ne güzel yatırımlar yapıldığı için Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’e teşekkür eden Kestane Mahallesi sakini Mustafa Ün, “Belediye Başkanımız Hilmi Bey’den Allah razı olsun, yolumuzu yaptırdı. Kestane Mahallemize gerçekten güzel yatırımlar yapıyor. Öncesinde yolumuz yol gibi değildi. Yolundan, suyundan aklınıza ne gelirse mahallemizin her yerinde Hilmi Bey’in eli var. Bu yol 5 mahalleyi birbirine bağlayan hatta Giresun toprağına bile giden bir yol. Birçok vatandaşımız bu faydalanıyordu” diye ifade etti.

Ordu Büyükşehir Belediyesi

“YOLUMUZ HİLMİ GÜLER SAYESİNDE YAPILDI”

Mahallesi adına hizmetler için teşekkür eden Medreseönü Mahallesi Muhtarı Hasan Aydın, “Yolumuz Başkanımız Hilmi Güler sayesinde yapıldı. Hizmetlerinden dolayı kendisine mahallem adına teşekkür ediyorum. Hizmetlerinin devamını mahallemize bekliyoruz” dedi.

Ordu Büyükşehir Belediyesi

Hakkında: GÖKHAN BEŞİKCİOĞLU

SİTE SAHİBİ

Kontrol Ediliyor

8 kişi tutuklanarak cezaevine gönderildi

8 kişi tutuklanarak cezaevine gönderildi 27.05.2024 ile 02.06.2024 tarihleri arası İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir