https://www.unyegundemhaber.com/

Öğretmen ve Öğrencilerden İl Millî Eğitim Müdürümüze Ziyaret

Altınordu Haki Yener İlkokulu idareci, öğretmen ve öğrencileri İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU’nu ziyaret etti.

19-03-2021

Ziyarette, Altınordu Haki Yener İlkokulu Müdürü Levent ÖZZENGİN ve okulun eTwinning proje ekibi uzaktan ve yüz yüze eğitim öğretim faaliyetleri ile okulda yürütülen eTwinning çalışmaları hakkında Müdürümüze bilgilendirmede bulundu. “Yetenekli Yazarlar Projesi” kapsamında hazırlamış oldukları kitabı Müdürümüze takdim eden öğretmenlerimiz, kitap konusunda bilgi verdi.

19-03-2021

18 Mart Şehitler Günü ve Çanakkale Zaferi’nin 106. yıl dönümü kapsamında drama kulübü öğrencilerinin bulunduğu ziyarette, öğrenciler şiir okuyarak şehitlerimizi yâd etti.

19-03-2021

Öğretmen ve öğrencilerin ziyaretinden duyduğu mutluluğu ifade eden Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU; “Hedefimiz, çocuklarımızı geleceğe hazırlarken şahsiyetleri gelişmiş, değerleri ile barışık, eğitimin özgün yapısı içerisinde üretken, yaratıcı bireyler olmasını sağlamak. Bu amaçla da 2023 Eğitim Vizyonumuz çerçevesinde ekip ruhuyla çalışarak geleceğimizin teminatı öğrencilerimiz için eğitim kalitesini hep birlikte yükselteceğiz. Sizleri yaptığınız çalışmalardan dolayı tebrik ediyor, başarılarınızın devamını diliyorum.” ifadelerini kullandı. 

19-03-2021

Ziyarette idareci, öğretmen ve öğrencilerle sohbette bulunan Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU, öğrencilere çeşitli hediyeler vererek “Sağlığımıza çok dikkat edelim. Maske, mesafe ve hijyen kurallarına uyalım. Her şeyin başı sağlık.” dedi.

19-03-2021

Hakkında: semanur

admin

Kontrol Ediliyor

HACI ADAYLARINA EĞİTİM SEMİNERİ VERİLDİ

Ordu İl Müftülüğü koordinesinde 2024 yılında Diyanet İşleri Başkanlığı ve Hac-Umre organizasyonu yapan acentelerle Hacca …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir