OKUL BAHÇESİNE EKİLECEK GELEN KONUKLARA İKRAM EDİLECEK

Genç Turizmciler Bahçeden Sofraya Üretecek Ünye Kaymakamlığı himayelerinde Ünye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünce, Ünye Turizm ve Otelcilik Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde faaliyete geçirilecek.

“Bahçeden Sofraya Meyve ve Sebze Bahçesi” projesi protokol imza töreni düzenlendi. İlçe Müdürümüz Ferda YILDIRIM ile Ünye İlçe Milli Eğitim Müdürü Özgür TOKGÖZ ve Ünye Ziraat Odası Başkanı Osman SARIKAHRAMAN’ın katılımlarıyla yardım ve işbirliği protokolü imzalandı.

Ünye Turizm ve Otelcilik Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi bünyesinde bulunan Turizm ve Otelcilik Uygulama Oteli bahçesinde Tasarım ve Beceri Atölyesi olarak kurulacak .Belirlenen uygun alanlara yöreye özgü meyve fidanları ve ata sebze tohumlarının ekim ve dikimi okul öğretmen ve öğrencileri tarafından gerçekleştirilecek. Hassat edilen yerel ürünler şehirimize gelen uygulama oteli konuklarına ikram edilecek.

Hakkında: Cesur İlkeli

BLOG YAZARI

Kontrol Ediliyor

ORDU GENELİNDE UYUŞTURUCU OPERASYONU

Ordu’da düzenlenen uyuşturucu operasyonlarında 29 kişi gözaltına alındı 17 kişi tutuklandı.Konuya ilişkin Ordu Valiliğinden şu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir