ORDU BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPORCULARI ŞAMPİYONLUĞA ABONE OLDU

ORDU BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPORCULARI ŞAMPİYONLUĞA ABONE OLDU

SUDE NAZ DOKGÖZ, İKİNCİ KEZ TÜRKİYE ŞAMPİYONU

Ordu Büyükşehir Belediye Spor Kulübü sporcusu Sude Naz Dokgöz, Türkiye Boks Federasyonu tarafından Erzurum ilinde düzenlenen Üst Minikler Kadınlar Türkiye Ferdi Boks Şampiyonası’nda 64 kg’da 2. kez Türkiye Şampiyonu oldu.

22-30 Haziran tarihleri arasında Türkiye Boks Federasyonu tarafından Erzurum’da düzenlenen Üst Minik Kadınlar Türkiye Ferdi Boks Şampiyonası sona erdi. Ordu Büyükşehir Belediye Spor Kulübü sporcusu Sude Naz Dokgöz, tüm rakiplerini yenerek 64 kg’da Türkiye Şampiyonu olarak bu branşta gücünü bir kez daha gösterdi.

MİLLİ TAKIM KAMPINA KATILACAK

Türkiye genelinde 57 ilden 833 sporcunun katıldığı Üst Minik Kadınlar ve Erkekler Türkiye Ferdi Boks Şampiyonası sona erdi. Daha önce bu branşta bir şampiyonluğu bulunan Ordu Büyükşehir Belediye Spor Kulübü sporcusu Sude Naz Dokgöz, 64 kg’da 2. şampiyonluğunu elde etti. Final mücadelesini Ankara’dan katılan sporcuya karşı yapan Buse Naz Dokgöz, rakibini 5-0 gibi net bir skorla yenerek 2. kez Türkiye Şampiyonu oldu. Ordu Büyükşehir Belediye Spor Kulübü sporcusu Sude Naz Dokgöz, Erzurum ilinde yapılacak olan Üst Minikler Avrupa Şampiyonası öncesinde Boks Milli Takımı ile kamp çalışmalarına başlayacak.

Hakkında: semanur

Kontrol Ediliyor

BAŞKAN KENAN SELİM ARGAN’DAN BAŞHEKİM’E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Ak Parti Ünye İlçe Başkanımız Kenan Selim ARGAN, Kadın Kolları Başkanımız Neşe Akgül TİYALOĞLU, Gençlik Kolları Başkanımız Abdulkadir DEMİR ve Başkan Yardımcılarımız ile birlikte Ünye Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Ahmet ATEŞ’i ziyaret ederek, yeni görevinin hayırlı olmasını diledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.