ORDU ESKİ MİLLETVEKİLİ YILMAZ SANİOĞLU VEFAT ETTİ

Ordu Eski Milletvekili Ünyeli Yılmaz Sanioğlu tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

 Bir süredir KOAH Hastalığı nedeniyle tedavi altında olan Tiyatro Sanatçısı Ogün ile Veysi Sanioğlu’nun babası 18. Dönem Ordu Milletvekili Yılmaz Sanioğlu Ankara’da kaldırıldığı hastanede yoğun bakıma alınmıştı. 3 günlük yaşam mücadelesini kaybeden Sanioğlu bu sabah saatlerinde hayatını kaybetti.

YILMAZ SANİOĞLU KİMDİR?

 18.Dönem ANAP Ordu milletveliği yapan Yılmaz Sanioğlu,1942 yılında Ünye doğdu. Babası Hüseyin Sabri, annesi Meryem hanımdır.

Lise mezunu olan Sanioğlu, Serbest ticaretle uğraştı. T.C. Ziraat Bankasında Memur, bir dönem Ünyespor Kulübü Başkanı olarak görev yaptı.

Yılmaz Sanioğlu, 29.11.1987 genel seçimlerinde ANAP’tan XVIII. Dönem Ordu Milletvekili seçilerek TBMM’de yasama çalışmalarına katıldı.

 Yılmaz SANİOĞLU Evli, 2 çocuk babasıdır.

Yılmaz Sanioğlu için bugün Ankara’da TBMM’de tören düzenlenecek. Sanioğlu 7 Ocak Cuma günü Ordu Ünye’de toprağa verilecek.

ÜNYE GÜNDEM HABER – SİHABER ORDU Medya Grubu olarak merhumeye Allah’tan rahmet, kederli ailesi ve tüm sevenlerine baş sağlığı diliyoruz.

Hakkında: admin

Kontrol Ediliyor

ÜNTİD’DEN TARİHİ VE VİTRİNSEL TALEP…

Dününe sahip çıkmak, yarınına hizmettir. Küçük dokunuşlar, büyük anlamlar ifade eder…ÜNTİD olarak her zaman kentimizin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.