ORDU İTFAİYESİ YAVRU KEDİ İÇİN SEFERBER OLDU

ORDU İTFAİYESİ YAVRU KEDİ İÇİN SEFERBER OLDU

YAVRU KEDİ SIKIŞTIĞI YERDEN 1 SAATİ AŞAN TİTİZ BİR ÇALIŞMA İLE KURTARILDI

Ordu Büyükşehir Belediyesi itfaiye ekipleri kafası demir boruya sıkışan yavru kediyi 1 saati aşan ve titizlikle yürüttüğü çalışmayla kurtardı.

Ordu Büyükşehir Belediyesi

Ordu’nun Ünye ilçesine bağlı Düzköy Mahallesinden yavru bir kedi kafasını demir boruya sıkıştırdı. Durumu fark eden çevredekiler olayı Ordu Büyükşehir Belediyesi İtfaiye ekiplerine bildirdi. Kafası boruya sıkışan kediyi alarak Ordu Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığına ait atölyeye götüren itfaiye ekipleri burada yavru kedinin kurtarılması amacıyla çalışma başlattı.

Ordu Büyükşehir Belediyesi

İTFAİYE EKİPLERİ BÜYÜK SEVİNÇ YAŞADI

Yavru kediye zarar gelmemesi amacıyla titiz bir çalışma gerçekleştiren itfaiye ekiplerinin müdahalesi 1 saati aşkın sürdü. Dikkatli ve titizlikle çalışan ekipler çalışma sonrasında kediyi sıkıştığı yerden kurtarmayı başardı. Kurtarma çalışmasının tamamlanması ile itfaiye ekipleri büyük sevinç yaşarken kedinin şaşkınlığı ve korkusu ise gözlerinden okundu.

Ordu Büyükşehir Belediyesi

Ordu itfaiyesi tarafından veterinerde tedavisi tamamlanan kedi daha sonra sahibine teslim edildi.

Hakkında: admin

Kontrol Ediliyor

“HAYVAN OTELİ” YENİ SEZONA HAZIRLANIYOR

“HAYVAN OTELİ” YENİ SEZONA HAZIRLANIYOR Ordu Büyükşehir Belediyesi ve Mesudiye Belediyesi iş birliğinde Mesudiye ilçesinde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir