ORDU VETERAN TENİSÇİLER KUPASI

BU MAÇLAR KAÇMAZ!

VETERAN TENİSÇİLER YAZ KUPASI’NDA BİR ARAYA GELİYOR

Ordu Büyükşehir Belediyesi, ORTUR AŞ ve Ordu Veteran Tenis Kulübü tarafından düzenlenen “2. Vetaranlar Tenis Turnuvası Yaz Kupası” başlıyor.

Ordu Büyükşehir Belediyesi

Ordu Büyükşehir Belediyesi düzenlendiği spor organizasyonları ile Ordu’yu spor alanında öncü bir il haline getiriyor. Birçok başarılı spor organizasyona imza atan Ordu Büyükşehir Belediyesi, iştirak şirketi ORTUR A.Ş ve Ordu Veteran Tenis Kulübü işbirliğinde 2. Vetaranlar Tenis Turnuvası Yaz Kupası etkinliği düzenliyor.

Ordu Büyükşehir Belediyesi

18 Haziran – 4 Temmuz 2021 tarihleri arasında Fatih Sultan Mehmet Spor Kompleksi Tenis Kortlarında düzenlenecek olan turnuvaya 32 erkek, 8 kadın tenis sporcusu katılacak. Birbirinden çekişmeli müsabakalara sahne olacak olan turnuva spor severlere unutulmaz anlar yaşatacak. Turnuva sonunda dereceye giren tenisçileri kupa ve madalyaları Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr.Mehmet Hilmi Güler tarafından verilecek.

Hakkında: admin

Kontrol Ediliyor

ÜNYE BELEDİYESİ’NİN STANDI, İSTANBUL’A DAMGASINI VURDU

ÜNYE BELEDİYESİ’NİN STANDI, İSTANBUL’A DAMGASINI VURDU İstanbul’da düzenlenen Restorasyon ve Kültür Mirasını Koruma Fuarı’nda (YAPEX), …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir