ORDU’DA ASFALT VE BETON YOL ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR

PERŞEMBE’NİN ZORLU ARAZİSİNE BETON YOL

Ordu Büyükşehir Belediyesi, Perşembe ilçesinde iki mahalleye hizmet verecek olan güzergahı beton yolla buluşturuyor. Çalışmayla birlikte, ilçe halkı, standardı yüksek, konforlu bir güzergaha kavuşacak.

Türkiye’nin kırsal yol ağı en uzun ili Ordu’da, asfalt ve beton yol seferberliği sürüyor. Karadeniz’in zorlu coğrafyasında çalışmalarını sürdüren Ordu Büyükşehir Belediyesi ekipleri, mahalle ve grup yollarında hummalı bir çalışma yürütüyor.

Ordu Büyükşehir Belediyesi

BAŞKAN GÜLER’İN LİDERLİĞİNDE YOĞUN TEMPO

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’in liderliğinde, 19 ilçede planlı ve programlı bir çalışma yürüten Büyükşehir ekipleri, hayata geçirdikleri projelerle ilçelerin kaderini değiştiriyor.

Kangren olmuş sorunları bir bir çözüme kavuşturan Büyükşehir Belediyesi, yaptığı örnek çalışmalarla, vatandaşlara konforlu bir ulaşımın kapılarını aralıyor.

İKİ MAHALLE BETON YOLLA BAĞLANACAK

Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri, çalışmalar kapsamında, Perşembe ilçesine bağlı Babalı Mahallesi’ni beton yolla buluşturacak.  Bolatlı Mahallesi Uzundüz mevkiine de hizmet verecek yolda toplam 1500 metrelik mesafe beton yol olacak.

400 METRE GERİDE KALDI

Altyapıda, reglaj, kanal temizliği ve yağmur suyu hatlarının tamamlandığı yolda, 400 metrelik kısım da beton yola kavuştu. Geride kalan 1100 metrelik mesafedeki çalışmalar ise sürüyor.

Hakkında: semanur

admin

Kontrol Ediliyor

8 kişi tutuklanarak cezaevine gönderildi

8 kişi tutuklanarak cezaevine gönderildi 27.05.2024 ile 02.06.2024 tarihleri arası İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir