ORDU’DA BAYRAM TEMİZLİĞİ DEVAM EDİYOR

ORDU’DA BAYRAM TEMİZLİĞİ DEVAM EDİYOR

KAPALI DURAKLAR MİS GİBİ OLDU!

Ordu Büyükşehir Belediyesi yaklaşan kurban bayramı öncesi il genelinde hummalı çalışmaya devam ediyor.

19 ilçede yaklaşan Kurban Bayramı öncesi tedbirleri alan Büyükşehir Belediyesi vatandaşların sık kullandığı durakları da hijyenik hale getiriyor. Ulaşım Daire Başkanlığına bağlı Toplu Taşıma Şube Müdürlüğü ile Parklar Ve Yeşil Alanlar Dairesine bağlı Temizlik Hizmetleri Müdürlüğü ekipleri Altınordu ilçesinde bulunan kapalı durakları elden geçirerek hijyenik hale getirdi.

Ordu Büyükşehir Belediyesi

19 ilçede bulunan yaklaşık 1300 durağın belirli periyotlarda temizlendiğini belirten Ulaşım Daire Başkanı Özgür Dayı,  kapalı durakların ağırlıklı olduğu Altınordu ilçesinde bakım onarım ve temizlik çalışmalarının Kurban Bayramına kadar devam edeceğini belirtti.

Ordu Büyükşehir Belediyesi

“BAYRAMDA DURAKLAR MİS GİBİ OLACAK”

Ordu Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Daire Başkanlığı ile Parklar ve Yeşil Alanlar Daire Başkanlığının ortaklaşa gerçekleştirdiği bu çalışmaların 19 ilçede belirli periyotlarda yapıldığını ifade eden Daire Başkanı Özgür Dayı, “Tüm dünyayı etkileyen korona virüs ile mücadele kapsamında belirli periyotlarda durak temizliği ekiplerimiz tarafından yapılıyordu. Ancak yaklaşan Kurban Bayramı ve şehrimize gelen yerli ve yabancı turistlerin artması ile bu çalışmalarımızı daha sık yaparak vatandaşlarımızın ulaşım konusunda kullandıkları bu yerlerin daha hijyenik ve daha bakımlı olmasını sağlıyoruz. Parklar ve Yeşil Alanlar Daire Başkanlığımız ile ortaklaşa yürüttüğümüz bu çalışmalarda şuana kadar Altınordu ilçemizde 48 adet kapalı durağın bakımını yaptık. Geriye kalan 20 adet kapalı durağın bakımını ve temizliğini de bayrama kadar ekiplerimiz tamamlamış olacak” diye konuştu.

Ordu Büyükşehir Belediyesi

Hakkında: semanur

Kontrol Ediliyor

SÜPER LİG’E SÜPER BAŞLANGIÇ

ürkiye Tekerlekli Sandalye Basketbol Süper Ligi’nde mücadele eden Ordu Büyükşehir Belediye Spor Kulübü Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı yeni sezona müthiş başla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.