https://www.unyegundemhaber.com/

ORDU’DA “YUNUS EMRE VE TÜRKÇE YILI” ETKİNLİKLERİ

ORDU’DA “YUNUS EMRE VE TÜRKÇE YILI” ETKİNLİKLERİ

“YUNUS EMRE VE TÜRKÇE YILI” ANISINA 3 GÜN SÜREYLE ETKİNLİKLER DÜZENLENECEK

Ordu Büyükşehir Belediyesi, kültür ve sanat kasım ayı etkinlikleri kapsamında “2021 Yunus Emre ve Türkçe Yılı” anısına çeşitli etkinlikler düzenleyecek.

Büyükşehir Belediyesi Kültür, Turizm ve Sanat Dairesi Başkanlığı tarafından hazırlanan kültür ve sanat kasım ayı etkinlikleri hızla devam ediyor. Etkinlikler kapsamında anlamlı bir program gerçekleştirilecek. Ordu Büyükşehir Belediyesi bu kapsamda birçok paydaş kurum ve kuruluş ile “2021 Yunus Emre ve Türkçe Yılı” anısına 3 gün sürecek etkinliklere imza atacak.

Etkinliklerin açılışı 12 Kasım Cuma günü saat 10.00’da Ünye’de bulunan Yunus Emre Türbesi’nde gerçekleştirilecek. Etkinliklerin açılışının ardından sempozyum bildirim sunumları düzenlenecek. Bu programlar ise 12-13 Kasım tarihlerinde Ünye Ticaret Odası Salonu’nda saat 13.00’te başlayacak.

Programların son gününde ise heyecan verici Off-road etkinlikleri düzenlenecek. 14 Kasım Pazar günü METİP’de (Eski Ünye Havalimanı) organize edilen etkinlik saat 10.00’da start alacak.

Hakkında: semanur

admin

Kontrol Ediliyor

ORDU İTFAİYESİ, HALKA AÇIK İLK YARDIM EĞİTİMLERİ DÜZENLİYOR

ORDU İTFAİYESİ, HALKA AÇIK İLK YARDIM EĞİTİMLERİ DÜZENLİYOR Ordu Büyükşehir Belediyesi İtfaiyesi, vatandaşların günlük hayatta …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir