https://www.unyegundemhaber.com/

ORDULU SANATÇILAR SAHNE ALIYOR

ORDULU SANATÇILAR SAHNE ALIYOR

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KENT ORKESTRASI’NDAN “YENİ YIL KONSERİ”

11 OCAK SALI 19.00’DA OKSM’DE

Ordu Büyükşehir Belediyesi kültür sanat ocak ayı etkinlikleri kapsamında Ordu Büyükşehir Belediyesi Kent Orkestrası tarafından “Yeni Yıl Konseri” düzenlenecek. Şef Barış Engin’in yöneteceği konserde Ordulu sanatçılar sahne alacak.

Ordu Büyükşehir Belediyesi Kültür, Turizm ve Sanat Dairesi Başkanlığı tarafından hazırlanan kültür sanat ocak ayı etkinlikleri muhteşem bir konserle devam ediyor. Söyleşilerden konferanslara film gösterimlerinden tiyatro oyunlarına birçok kültür sanat etkinliğini Ordulularla buluşturan Büyükşehir Belediyesi, bu kez de Ordu Büyükşehir Belediyesi Kent Orkestrası tarafından gerçekleştirilecek olan bir konser düzenleyecek.

SAHNE ORDULU SANATÇILARIN

Barış Engin’in şefliğini yapacağı konserde Cenk Sönmez, Emrah Vayni, Özgül Keskin, Umut Aktaş, Kandemir Kaytaz, Melek Sarısaray, Şener Gök ve Feyza Çelikarslan sahne alacak.

Ordulu sanatçıların Türk müziğinin en güzel eserlerinin seslendirileceği “Yeni Yıl Konseri” 11 Ocak Salı Saat 19.00’da Ordu Kültür Sanat Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

Hakkında: semanur

admin

Kontrol Ediliyor

ORDU İTFAİYESİ, HALKA AÇIK İLK YARDIM EĞİTİMLERİ DÜZENLİYOR

ORDU İTFAİYESİ, HALKA AÇIK İLK YARDIM EĞİTİMLERİ DÜZENLİYOR Ordu Büyükşehir Belediyesi İtfaiyesi, vatandaşların günlük hayatta …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir