https://www.unyegundemhaber.com/

ORDU’NUN PARKLARINDA ‘MASA TENİSİ’ ZAMANI

ORDU’NUN PARKLARINDA ‘MASA TENİSİ’ ZAMANI

BÜYÜKŞEHİR PARK VE YEŞİL ALANLARA YENİLİK KATIYOR

Ordu Büyükşehir Belediyesi park ve yürüyüş yollarında hayata geçirdiği yenilikçi çalışmalarla vatandaşların beğenisini kazanıyor. Parklara yerleştirilen masa tenisi alanları ve yürüyüş yollarında inşa edilen bank ve pergolalar her yaş grubunun keyifli zaman geçirmesine imkân sunuyor.

Ordu Büyükşehir Belediyesi 19 ilçede hayata geçirdiği altyapı ve üstyapı yatırımlarıyla Ordu’yu bir cazibe merkezi haline getiriyor. Klasik belediyeciliğin dışına çıkarak yenilikçi çalışmalar yapan ve yaptığı bu çalışmaları Ordu geneline yayan Büyükşehir Belediyesi, her yaştan kesime hitap eden projeler geliştirmeye, park ve yeşil alanlarda vatandaşların beğenisini kazanan çalışmalara imza atmaya devam ediyor.

AÇIK HAVADA MASA TENİSİ KEYFİ YAŞANACAK

Bu kapsamda çalışmalarını sürdüren Ordu Büyükşehir Belediyesi Parklar ve Yeşil Alanlar Dairesi Başkanlığı ekipleri vatandaşların hem spor yapması hem de keyifli zaman geçirmesi için Altınordu, Fatsa ve Gülyalı ilçelerinde Büyükşehir Belediyesine ait parklara masa tenisi oynamak için yeni alanlar oluşturdu. Tüm vatandaşların oynayabileceği masa tenisi masaları açık alanda kullanılmak üzere dizayn edilerek parklardaki yerini aldı. Ünye, Ulubey, Mesudiye, Aybastı, Korgan, Akkuş ve İkizce ilçelerinde ise yer tespiti yapan ekipler, belirlenecek olan alanlara masa tenisi masaları yerleştirecek.

ÜNYE SAHİLİNE TERAS VE DİNLENME ALANI

Mevcut alanlarda yeni çalışmalar ve düzenlemeler yapan ekipler ayrıca Ünye ilçesi sahilinde yer alan yürüyüş yolu güzergâhında da çalışmalar gerçekleştirdi. Ekipler bu kapsamda Ünye sahiline renk katmak ve yürüyüş yapan vatandaşlara dinlenme imkânı sunmak için teraslar inşa ederek bu alanlar da oturma ve dinlenme alanları oluşturdu.

PARKLARDA BAKIM ONARIM YAPILIYOR

Parklarda bakım onarım çalışmalarını da kesintisiz sürdüren ekipler, Fatsa sahilde bulunan parkın ekonomik ömrünü tamamlayan zeminini yeniledi. Parka masa tenisi alanları da inşa eden ekipler, mevcut oyun grupları ve fitness aletlerinin bakım onarımlarını yaparak vatandaşların kullanımına sundu.

Hakkında: GÖKHAN BEŞİKCİOĞLU

SİTE SAHİBİ

Kontrol Ediliyor

4 kişi tutuklanarak cezaevine gönderildi

4 kişi tutuklanarak cezaevine gönderildi 20.05.2024 ile 26.05.2024 tarihleri arasında Asayiş Şube Müdürlüğü tarafından yapılan …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir