ORDU’YA DİŞ HASTANESİ MUJDESİ

AK Parti Genel Başkan Vekili Sayın Binali Yıldırım Başkanlığında; Milletvekilleri ve MKYK Üyelerinin katılımları ve Sağlık Bakanı Sayın Fahrettin Koca’nın sunumuyla, Sağlık Bakanlığında yapılan sağlık yatırımları, TUKOVAC aşısı, aşılamada gelinen noktalarla ilgili istişare toplantısı gerçekleştirildi.

Toplantıya katılarak söz alan Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu yapmış olduğu konuşmada; Sağlık Bakanımız Sayın Fahrettin Koca’ya Ordu’ya yapmış olduğu şehir hastanesinden dolayı teşekkür etti. Sağlık çalışanları arasındaki döner sermaye farkını da dile getiren Gündoğdu Ordu Diş Hastanesinin yapımı ile ilgili taleplerini de iletti.

Gündoğdu’nun konuşmasına binaen Sayın Bakanımız Fahrettin Koca ise, Diş Hastanesinin Eylül ayında ihalesinin yapılacağı müjdesini verdi. Sağlık çalışanları arasındaki döner sermaye farkının ise belli bir oranda çözüldüğünü ve ilerleyen zamanlarda tamamen çözüleceğini dile getirdi. Şehir Hastanesi ile ilgili olarak da 2023 öncesi bitirilip vatandaşlarımızın hizmetine açılacağını duyurdu.

Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu sözlerini “ Başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere, Sağlık Bakanımız Sayın Fahrettin Koca’ya İlimize yapmış oldukları yatırımlardan dolayı teşekkür ediyoruz. “ dedi.

Hakkında: semanur

admin

Kontrol Ediliyor

ÜNYE’DE 19.06.2024 NÖBETCİ ECZANELER

 Eczane Adres TelefonAda EczanesiKaledere Mahallesi, Niksar Caddesi No:86 Ünye / Ordu» Niksar Caddesi Mevkii0 (452) 323-84-52Yasemin EczanesiHükümet Caddesi …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir