https://www.unyegundemhaber.com/

PERŞEMBE NEFES ALDI

Ordu Büyükşehir Belediyesi, Perşembe ilçesinin şehir içi trafiğini rahatlatıp, sanayi esnafına nefes aldıracak olan güzergahta sıcak asfalt çalışması başlattı. Yıllar süren önemli bir sorunu ortadan kaldıracak olan yol, ilçenin 7 mahallesine de direkt bağlantı sağlayacak.

Türkiye’nin kırsal yol ağı en uzun il olan Ordu’da, mahalle ve grup yollarının yanı sıra ilçe merkezlerinde de hummalı bir çalışma yürütülüyor. Ordu Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekiplerince yürütülen çalışmalarla, on yılların sorunları bir bir çözüme kavuşuyor. İlçelerde kurulan şantiyelerle ilin kaderi değişiyor. 

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, Perşembe ilçe merkezinin en önemli güzergahlarından birini daha sıcak asfalta kavuşturmak için çalışma başlattıklarını söyledi.

PERŞEMBE’NİN 7 MAHALLESİNE HİZMET VERECEK

İlçe merkezi ile birlikte mahallelere de ulaşım sağlayan yolun, bölge için önemine değinen Başkan Güler, “Perşembe ilçemizde hem şehir içi trafiğini rahatlatıp hem de sanayi esnafına nefes aldıracak olan güzergahtaki sıcak asfalt çalışmalarını başlattık. Bu yol aynı zamanda, Alınca, Gündoğdu, Saray, Çerli, Şenyurt, Anaç ve Bolatlı mahallelerimize de ulaşım sağlıyor. 1.2 kilometre uzunluğundaki yolla birlikte önemli bir soruna daha neşter atıyoruz. İlçemize hayırlı olsun” dedi.

BU HİZMETLERE HASRET KALMIŞTIK

Yıllar süren bir hayalin gerçekleşmesinden dolayı büyük mutluluk yaşayan mahalle sakinleri ise Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’e teşekkürlerini ilettiler. Mahalle sakinleri yaptıkları açıklamada, “Yıllardır bu hizmetlere hasret kalmıştık. Bizlere bu hizmetlerin sağlanmasında Büyükşehir Belediye Başkanımız sayın Dr. Mehmet Hilmi Güler’e teşekkürlerimizi sunuyoruz” dediler.

Hakkında: Cesur İlkeli

BLOG YAZARI

Kontrol Ediliyor

TÜRKİYE-GÜRCİSTAN DOSTLUĞU ÜNYE’DE TAÇLANDI

Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı Gürcistan Parlamentosu üyeleriyle Ünye’de buluştu. Gürcistan Trabzon Başkonsolosu Nikoloz Iashvili’nin …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir