RAMAZAN COŞKUSUNA “TASAVVUF MÜZİĞİ KONSERİ” EŞLİK EDECEK

RAMAZAN COŞKUSUNA “TASAVVUF MÜZİĞİ KONSERİ” EŞLİK EDECEK

KONSER 23 NİSAN CUMARTESİ SAAT 21.45’DE OKSM’DE

Ordu Büyükşehir Belediyesi Ramazan ayı kültür sanat etkinlikleri kapsamında İlahiyatçı, din adamı, tasavvuf müziği sanatçısı, Halil Necipoğlu’nu “Tasavvuf Müziği Konseri” ile Ordulularla buluşturuyor.

Ordu Büyükşehir Belediyesi, kültür sanat etkinlikleri ile Ramazan coşkusuna renk katıyor. Her akşam çocuklar için düzenlenen etkinliklere konferans, söyleşi ve konserler eşlik ediyor. Bu kapsamda Ordu Kültür ve Sanat Merkezi’nde düzenlenen etkinliklerde İlahiyatçı, din adamı, tasavvuf müziği sanatçısı, televizyon programı sunucusu Halil Necipoğlu’nu Ordulularla buluşacak.

23 Nisan Cumartesi günü Ordu Kültür ve Sanat Merkezinde gerçekleştirilecek olan konser, çocuk etkinliklerinin ardından saat 21.45’de başlayacak.

HALİL NECİPOĞLU KİMDİR?

İlahiyatçı, din adamı, tasavvuf müziği sanatçısı, televizyon programı sunucusu. Star Tv’de Ramazan Bereketi programını sunan Halil Necipoğlu, 1968 yılında Erzurum’da dünyaya geldi. Babası da imam olan Halil Hoca, 14 yaşında hafızlık eğitimini tamamladı. İmam Hatip Lisesi ve İlahiyat Fakültesi ön lisans mezunudur.

Hafız Amir Ateş’ten musiki dersleri de alan Halil Necipoğlu, 2011 yılında Dolmabahçe Sarayı Camisi’nde imamlık görevi yaptı. Çeşitli kanallarda sahur programları hazırlayıp sundu. Son olarak Kur’an-ı Kerim’i Güzel Okuma Yarışmasında jüri üyesi olarak görev yapmaktadır. Camideki Adam ve Semavi Vuruşlar isminde albümleri de bulunan Halil Necipoğlu, evli ve iki çocuk babasıdır.

Hakkında: semanur

Kontrol Ediliyor

16 İLDE EŞ ZAMANLI OPERASYON

16 İLDE EŞ ZAMANLI OPERASYON

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.