SARIHALİL MAHALLESİ’NDE HEYELAN NEDENİYLE 13 EV BOŞALTILDI

SARIHALİL MAHALLESİ’NDE HEYELAN NEDENİYLE 13 EV BOŞALTILDI

Ünye’nin Sarıhalil Mahallesi’nde heyelan nedeniyle 13 ev boşaltılırken Ünye Kaymakamı Ayhan Işık, Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı ve AK Parti Ünye İlçe Başkanı Kenan Selim Argan bölgeye giderek incelemelerde bulundu.

Ünye’de etkili olan yoğun kar yağışının ardından bazı bölgelerde toprakta yaşanan gevşemeler nedeniyle heyelanlar meydana geldi. Ünye’nin Sarıhalil Mahallesi’nde meydana gelen heyelan nedeniyle 13 ev boşaltılırken tarım arazilerinde de ciddi uçuklar oluştu. Ünye Kaymakamı Ayhan Işık, Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı ve AK Parti Ünye İlçe Başkanı Kenan Selim Argan heyelan yaşanan mahalleye giderek incelemelerde bulundu.

Başkan Tavlı, “Tüm İmkânlarımızı Seferber Ettik”

Mahalle Muhtarı İdris Çakır’dan bilgi alan Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, “Devletimizin tüm imkânlarıyla vatandaşlarımızın yanındayız. Gereken ihtiyaçlara çözüm olmak için istişarede bulunduk. Sarıhalil Mahallemizde meydana gelen heyelan tabi ki hemşerilerimizi olduğu gibi bizi de üzdü. Ancak herhangi bir can kaybının olmaması sevindirici bir durumdur. Bu nedenle tekrar mahalle sakinlerimize geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz” dedi.

Ünye Kaymakamı Ayhan Işık ise heyelandan etkilenen vatandaşların her türlü sorunlarında yanlarında olduklarını belirtti.

Hakkında: semanur

Kontrol Ediliyor

ANNE OĞUL YAN YANA TOPRAĞA VERİLDİ

ANNE OĞUL YAN YANA TOPRAĞA VERİLDİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.