SOKAK BASKETBOLU CUMHURİYET KUPASI BAŞLIYOR

SOKAK BASKETBOLU CUMHURİYET KUPASI BAŞLIYOR

Ünye Belediyesi tarafından 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri kapsamında düzenlenen Sokak Basketbolu Cumhuriyet Kupası Turnuvası 18 Ekim Pazartesi günü başlıyor.

SOKAK BASKETBOLU CUMHURİYET KUPASI BAŞLIYOR

Ünye Belediyesi tarafından düzenlenen Sokak Basketbolu Cumhuriyet Kupası başlıyor. 12 erkek ve 4 kadın olmak üzere 16 takımdan oluşan turnuvanın finali ise 29 Ekim Cuma günü oynanacak.

Ünye Belediyesi sosyal ve kültürel etkinlik takvimi kapsamında gerçekleştirilen turnuvanın kura çekimi, belediye hizmet binasında gerçekleştirildi.

Başkan Tavlı, “Pandemi Nedeni İle Bu Tür Organizasyonları Gerçekleştirememiştik”

Ünye Cumhuriyet Meydanı’nda yapılacak olan Sokak Basketbolu Cumhuriyet Kupası Turnuvası takım kuralarını çeken Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, kura çekimi sonrası yaptığı açıklamada, “Cumhuriyet Kupası Sokak Basketbolu Turnuvamızı 29 Ekim Cuma günü sonuçlanacak şekilde planladık. 12 erkek ve 4 kadın olmak üzere turnuvada 16 takım mücadele edecek. Turnuvanın spora yakışır bir şekilde centilmence geçmesini temenni ediyorum. Bu zaman kadar Koronavirüs pandemisi nedeni ile bu tür organizasyonları gerçekleştirememiştik. Diliyoruz ve umuyoruz ki gelecek yıl pandeminin etkisisin azalması ile birlikte hem Cumhuriyet Kupası hem de yaz döneminde olmak üzere iki turnuva gerçekleştiririz ve gençlerimizle güzel bir heyecanı birlikte yaşarız. Turnuvaya katılan tüm takımlarımızı tebrik ediyor ve başarılar diliyorum.” dedi.

İlk maçları 18 Ekim Pazartesi günü oynanacak olan turnuvanın final müsabakası 29 Ekim Cuma günü Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri kapsamında yapılacak.

Hakkında: admin

Kontrol Ediliyor

SAKİN ŞEHRE TURİZM DOPİNGİ

SAKİN ŞEHRE TURİZM DOPİNGİ HOYNAT ADASI 2. ETAP PROJESİYLE BÖLGENİN YILDIZI DAHA DA PARLAYACAK Tarihi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir