SUDENAZ AVRUPA YOLCUSU

SUDENAZ, AVRUPA’YA GİDİYORSUDENAZ DOK

Ordu Büyükşehir Belediyesi Gençlik Spor ve Sağlıklı Yaşam Şube Müdürlüğü sporcusu Sudenaz Dokgöz 10-21 Ağustos tarihleri arasında Bosna Hersek’te düzenlenecek olan Avrupa Şampiyonasında ülkemizi temsil edecek.

Bünyesinde barındırdığı yüzlerce lisanslı sporcusu ile Ordu’nun sportif alanda söz sahibi olmasına büyük katkı sunan Ordu Büyükşehir Belediyesi Gençlik Spor ve Sağlıklı Yaşam Şube Müdürlüğü katıldığı branşlarda elde ettiği başarılarla hem göz dolduruyor hem de spora ilgi duyan çocuk ve gençlerin ilgisini çekmeye devam ediyor.

64 kiloda üst minik bayanlar kategorisinde ilimizi başarıyla temsil eden  Sudenaz Dokgöz 10-21 Ağustos tarihleri arasında Bosna Hersek’te düzenlenecek olan Avrupa Şampiyonasında altın madalya için ringe çıkacak.

Ordu Büyükşehir Belediyesi

“ ALTIN MADALYA HEDEFLİYORUZ ”

Çok iyi bir hazırlık kampı geçirdiklerini belirten Boks Milli Takım Antrenörü İbrahim Gündoğdu hedeflerinin altın madalya olduğunu söyledi.

Boks Milli Takım Antrenörü İbrahim Gündoğdu açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“ 10-21 Ağustos tarihlerinde Bosna Hersek’te yapılacak olan üst minik bayanlar Avrupa şampiyonası için çok iyi bir hazırlık dönemi geçirdik. 64 kiloda ülkemizi temsil edecek olan Sudenaz Dokgöz daha önce birçok şampiyonada boy gösterdi ve önemli başarılara imza attı. İnanıyorum ki bu şampiyonada da aynı başarıyı elde ederek ülkemize altın madalyayı getirecek. Sudenaz’a bu konuda güvenimiz tamdır ” diye konuştu.

Hakkında: admin

Kontrol Ediliyor

BAŞKAN GÜLER’İN TURİZM YATIRIMLARI SÜRÜYOR

BAŞKAN GÜLER’İN TURİZM YATIRIMLARI SÜRÜYOR PERŞEMBE YAYLASI’NIN CAZİBESİ ARTIYOR Ordu’da her yıl binlerce yerli ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir