https://www.unyegundemhaber.com/

“SULTANIN KORSANLARI” TARİHTE YOLCULUĞA ÇIKARACAK

TARİHÇİ – YAZAR DOÇ. DR. EMRAH SAFA GÜRKAN, ORDULULARLA BULUŞUYOR

Ordu Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sanat Kasım Ayı Etkinlikleri kapsamında Tarihçi-Yazar Doç. Dr. Emrah Safa Gürkan, istihbarat dünyasının gizemli sayfalarına değineceği “Sultanın Korsanları” adlı konferans ile Ordulularla buluşuyor.

Ordu Büyükşehir Belediyesi Kültür, Turizm ve Sanat Dairesi Başkanlığı tarafından hazırlanan Kültür ve Sanat Kasım Ayı Etkinlikleri hızla devam ederken önemli bir isim Ordulularla buluşacak. Etkinlik kapsamında Ordulularla bir araya gelecek olan Tarihçi – Yazar Doç. Dr. Emrah Safa, “Sultanın Korsanları” adlı bir konferans düzenleyecek.

İSTİHBARAT DÜNYASININ GİZLİ SAYFALARI BU KONFERANSTA  

İstihbarat, korsanlık, kölelik, ihtida, Osmanlı-Avrupa ilişkileri ve serhad çalışmaları gibi alanlarda araştırmalar yapan Yazar Emrah Safa Gürkan, “Sultanın Korsanları” adlı konferansta, yine aynı isimli eseri üzerinden yıllar süren arşiv çalışmasıyla bir araya getirilmiş tarihi örnekler eşliğinde istihbarat dünyasının gizli sayfalarına değinecek.

19 Kasım Cuma günü Ordu Kültür Sanat Merkezinde düzenlenecek olan konferans saat 19.30’da başlayacak.

Hakkında: semanur

admin

Kontrol Ediliyor

4 kişi tutuklanarak cezaevine gönderildi

4 kişi tutuklanarak cezaevine gönderildi 20.05.2024 ile 26.05.2024 tarihleri arasında Asayiş Şube Müdürlüğü tarafından yapılan …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir