TASAVVVUF MÜZİĞİ KONSERİ VATANDAŞLARDAN TAM NOT ALDI

TASAVVVUF MÜZİĞİ KONSERİ VATANDAŞLARDAN TAM NOT ALDI

Ordu Büyükşehir Belediyesi, Tasavvuf Müziği Konseri ile dinleyenlere müzik ziyafeti sundu.

Ordu Büyükşehir Belediyesinin sürdürdüğü Ramazan Ayı Kültür Sanat Etkinlikleri, sesiyle büyük yankı uyandıran Doç. Dr. Fatih Koca’nın Tasavvuf Müziği Konseri ile devam etti. Ordu Kültür Sanat Merkezinde gerçekleştirilen konsere tasavvuf müziği severler yoğun ilgi gösterirken, birbirinden eşsiz eserlerin seslendirildiği konser vatandaşlardan tam not aldı.

“GÖNÜLLERİMİZİ FETH ETTİLER”

Her şeyi ile muhteşem bir konser gerçekleştirildiğini ifade eden Başkan Güler, “Muhteşem bir konser gerçekleştirildi. Bu konser bizi aldı Peygamber Efendimizin zamanlarına, devr-i saadete götürdü. Söylenecek kelime bulamıyorum, gönüllerimizi feth ettiler. Her şeyiyle harikulade bir konser oldu” dedi.

“İFTARDA KARNIMLARIMIZI BU KONSER İLE RUHLARIMIZI DOYURDUK”

Düzenlenen etkinlikler dolayısıyla Büyükşehir Belediyesine teşekkür eden vatandaşlar, programları beğenerek takip ettiklerini söylediler.

İftar ile karınlarını bu konser ile de ruhlarını doyurduklarını dile getiren vatandaşlar, “Büyükşehir Belediyesinin Ramazan ayı etkinliklerini beğenerek takip ediyoruz. Bu akşamki etkinlikte çok güzel bir program oldu, resmen aşka geldik. İftarda karınlarımızı doyurduk, bu konserle de ruhlarımızı doyurduk. Emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştular.

Hakkında: semanur

Kontrol Ediliyor

16 İLDE EŞ ZAMANLI OPERASYON

16 İLDE EŞ ZAMANLI OPERASYON

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.