TEFECİLİK OPERASYONU :3KİŞİ YAKALANDI

TEFECİLİK OPERASYONU :3KİŞİ YAKALANDI

Ordu Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince denetimler yapılmaya devam ediyor.

11/05/2022 günü Risk analizi sonucu U1 Polis Uygulama Noktasında durdurulan bir araçta yapılan aramada yaklaşık piyasa değeri 150.000 TL olan 810 adet EMTİA ( cep telefonu aksesuarı ve elektronik ürün) ele geçirildi

Konu ile ilgili 1 şüpheli yakalanarak hakkında 5607 sayılı kanuna muhalefetten adli işlem yapıldı.

KOM Şube Müdürlüğünce yürütülmekte olan TEFECİLİK suçunun deşifresine yönelik çalışma kapsamında, 3 şüpheli hakkında 12.05.2022 günü arama ve yakalamaya yönelik operasyon gerçekleştirildi. 3 şüpheli yakalanarak gözaltına alındı.

Şüpheli şahısların ikametlerinde yapılan aramalarda;

1 adet ruhsatsız tabanca,106 adet mke ibareli 9×19 mm fişek ,1 adet pompalı tüfek ,14 adet pompalı tüfek fişeği ele geçirildi.

Konu ile ilgili 3 şüpheli hakkında tefecilik suçundan ve 1 şüpheli hakkında 6136 sayılı kanuna muhalefet suçundan adli işlem yapıldı. 3 şüpheli 13.05.2022 günü adliyeye sevk edildi.

Hakkında: semanur

Kontrol Ediliyor

Ünye Müftüsü Okuş kurbanını TDV’ye bağışladı

Ünye İlçe Müftüsü Hüseyin Okuş, Türkiye Diyanet Vakfına vekalet yoluyla kurban bağışında bulundu. Müftü Okuş, Türkiye Diyanet Vakfının; "Kurbanını Paylaş, Kardeşinle Yakınlaş" sloganıyla sürdürdüğü vekaletle kurban organizasyonuna destek olmak amacıyla kurban vekaletini TDV Ünye Şubesine verdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.