TEKNOLOJİ VE SANAYİ BAKANI ÜNYE’DE

Teknoloji ve Sanayi Bakanı Mustafa Varank, bir dizi ziyaretler kapsamında Ünye’ye geldi. Ordu’ya bir dizi açılışlara katılmak üzere gelen Bakan Varank, ilk ziyaretini Ünye’ye gerçekleştirdi.

Teknoloji ve Sanayi Bakanı Mustafa Varank, ilk ziyaretini yaptığı OSB alanında incelemelerde bulundu. Burada yapılan çalışmaları yerinde inceleyerek yetkililerden bilgi aldı.

Bakan Varank, OSB inceleme alanında yetkililerden aldığı bilgiler sonrası elimizden gelen ne varsa yardımcı olalım sözünü vererek Ünye OSB’ye destek çıkacağını söyledi.

Bakan Varank OSB alanından ayrılmasının ardından ikinci durağı ise Tilla Çay bahçesi oldu. Burada bir süre dinlenerek çay içen bakan varank, ardından Yüzün Yıl Restorana giderek çocuklara dondurma ikramında bulundu.

Bakan Varank çocuklara dondurma ikramı sonrası ilçeden ayrılarak Fatsa’ya geçti.

Hakkında: semanur

Kontrol Ediliyor

BAŞKAN KENAN SELİM ARGAN’DAN BAŞHEKİM’E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Ak Parti Ünye İlçe Başkanımız Kenan Selim ARGAN, Kadın Kolları Başkanımız Neşe Akgül TİYALOĞLU, Gençlik Kolları Başkanımız Abdulkadir DEMİR ve Başkan Yardımcılarımız ile birlikte Ünye Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Ahmet ATEŞ’i ziyaret ederek, yeni görevinin hayırlı olmasını diledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.