TETA HOME İHRACAT’TA HIZ KESMİYOR

Ünye’de faaliyet gösteren Sarı Kardeşler Şirketler Gurubu 1,5 yıl önce marka tescilini yaptığı “TETA Home” art markası ile mobilya entegre tesisinde üretime başlayıp.

İlk ihracatını 22 şubatta yaparak gerçekleştirmişti. Bugün bir yenisini daha ekleyerek her geçen gün büyüyerek genişleyen ihracatına yenilerini ekleyerek çıtasını yükseltmeye devam ediyor.

Sarı Kardeşler Şirketler Gurubu Genel Müdürü Furkan Sarı yaptığı bilgilendirmede şunları ifade etti;

“Sarı Kardeşler İnşaat Şirketi olarak burada mutfak dolapları, kapı, banyo dolapları ve bilumum mobilya üretiyoruz. Geçtiğimiz 1,5 yıl öncesi üretime başladık. Bizler 35 mobilyacı arkadaşlarla çalışıyoruz. Buradan Amerika’ya mutfak dolaplarımızı konteynırlara yüklüyoruz. İhracat odaklı başladığımız bu yolda üretimlerimizin meyvelerini bu kadar hızlı almış olmak bizi çok gururlandırıyor. Ünye’ye istihdam ve maddi olarak destek olmak ayrı bir gurur vericidir. Bu hedeflediğimiz yollarda da emin adımlarla ilerlemek istiyoruz.” Dedi.  

Hakkında: semanur

admin

Kontrol Ediliyor

ÜNYE’DE 19.06.2024 NÖBETCİ ECZANELER

 Eczane Adres TelefonAda EczanesiKaledere Mahallesi, Niksar Caddesi No:86 Ünye / Ordu» Niksar Caddesi Mevkii0 (452) 323-84-52Yasemin EczanesiHükümet Caddesi …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir