TRABZON’DA “KAMYON”A BÜYÜK İLGİ

TRABZON’DA “KAMYON”A BÜYÜK İLGİ

OBBKT’NİN “KAMYON” OYUNU AKÇAABAT’DA SAHNE ALDI

Ordu Büyükşehir Belediyesi Karadeniz Tiyatrosunun (OBBKT) yeni oyunu “Kamyon” Trabzon’un Akçaabat ilçesinde sahne aldı. Akçaabatlıların yoğun ilgi gösterdiği oyun programa katılanların beğenisini kazandı.

Yarım asrı aşkın süredir kentin kültür ve sanat hayatına ışık tutmaya, Ordulu sanatseverleri bir birinden güzel oyunlarla buluşturmaya devam eden OBBKT, Ordu’nun yanı sıra başka illerde de sahne alıyor. Bu kapsamda Trabzon’un Akçaabat Belediyesi tarafından düzenlenen 10. Erol Günaydın Tiyatro Günleri’nde sahne alan Ordu Büyükşehir Belediyesi Karadeniz Tiyatrosu’nun “Kamyon” adlı tiyatro oyunu Akçaabatlı tiyatroseverlerle buluştu.

OYUN KENDİNE HAYRAN BIRAKTI

Mehmet Baydur’un yazdığı Orkun Öngen’in yönettiği komedi oyunu “Kamyon” izleyenleri mest etti. Ahmet Rıfat Çol (Necati), Cemil Gündüz (Abuzer), Bülent Öztürk (Recep), Bülent Reisoğlu (Zülfü), Ömer Temiz (Zeynel) ve Emrullah Yazıcı (Şaban) gibi deneyimli isimlerin rol aldığı iki perdelik oyun, hem konusu hem de oyuncu performansları ile izleyicileri kendine hayran bıraktı. Zorlu hayat koşulları içinde yardıma muhtaç kalmış kendi çaresizlikleri ile baş etmeye çalışan köylü kesiminin yalın hikâyesini konu edinen “Kamyon” oyunu sanatseverlerin beğenisini kazandı.

OBBKT EKİBİNE TEŞEKKÜR PLAKETİ
 

Oyun sonunda Ordu Büyükşehir Belediyesi Karadeniz Tiyatrosu ekibine plaket takdim eden Akçaabat Belediyesi Başkan Yardımcısı Serkan Özdemir, profesyonel oyuncu kadrosuyla muhteşem bir oyun sergileyen ve izleyenlere güzel anlar yaşatan ekibe teşekkür etti. 

Hakkında: semanur

admin

Kontrol Ediliyor

FATSA’DA İNTİHAR GİRİŞİMİ

Fatsa’da ‘Aşk acısı çekiyorum’ diyerek çatıya çıkan vatandaş, polis ve itfaiye ekiplerinin uzun uğraşları sonucunda …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir