ÜÇ İLÇEYE ALTERNATİF ULAŞIM KONFORU

ÜÇ İLÇEYE ALTERNATİF ULAŞIM KONFORU

ÇAYBAŞI’NIN YOLLARI ASFALTA KAVUŞUYOR

Ordu Büyükşehir Belediyesi, Çaybaşı ilçesini İkizce ve Ünye ilçesine bağlayan iki farklı alternatif güzergahı asfalt ile buluşturdu. Yol çalışmalarıyla birlikte, standardı yüksek konforlu bir ulaşımın kapıları aralandı.

Türkiye’nin kırsal yol ağı en uzun ili Ordu’da, asfalt ve beton yol çalışmaları devam ediyor. Karadeniz’in zorlu coğrafyasında çalışmalarını sürdüren Ordu Büyükşehir Belediyesi ekipleri, mahalle ve grup yollarını standardı yüksek bir yapıya dönüştürdü.

19 ilçede planlı ve programlı bir çalışma yürüten Büyükşehir ekipleri, hayata geçirdikleri projelerle ilçelerin kaderini değiştirdi.

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’in liderliğinde yılların kangren olmuş sorunları bir bir çözüme kavuşurken, vatandaşlara da konforlu bir ulaşımın kapıları aralandı.

ÇAYBAŞI, İKİZCE VE ÜNYE İLÇESİNE HİZMET VERECEK

Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri, Çaybaşı ilçesine bağlı iki farklı güzergahtan İkizce ve Ünye ilçelerine alternatif bağlantı sağlayan grup yollarını emülsiyon asfalt ile buluşturdu. Çalışmalar kapsamında, Çağlayan ve Çandır Mahallesi’ni İkizce ilçesine bağlayan 3 km uzunluğundaki güzergah ile Çınar Mahallesi Sarıcaerik mevkiinden Ünye ilçesine bağlı Tekkiraz Mahallesi Velibayraktar mevkiine bağlantı sağlayan 1.5 km uzunluğundaki yol emülsiyon asfalta kavuştu. 

MAHALLE SAKİNLERİNDEN BAŞKAN GÜLER’E TEŞEKKÜR

Üç ilçeye bağlantı sağlayacak yol çalışmaları ilçe halkı tarafından sevinçle karşılandı. Yıllar süren hayalleri gerçek olan mahalle sakinleri, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler ve emeği geçenlere teşekkür ettiler.

Hakkında: semanur

Kontrol Ediliyor

Ünye Müftüsü Okuş kurbanını TDV’ye bağışladı

Ünye İlçe Müftüsü Hüseyin Okuş, Türkiye Diyanet Vakfına vekalet yoluyla kurban bağışında bulundu. Müftü Okuş, Türkiye Diyanet Vakfının; "Kurbanını Paylaş, Kardeşinle Yakınlaş" sloganıyla sürdürdüğü vekaletle kurban organizasyonuna destek olmak amacıyla kurban vekaletini TDV Ünye Şubesine verdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.